Šiandien buvo sužaistos atsakomosios UEFA Intertoto taurės pirmojo etapo rungtynės tarp Panevėžio „Ekrano“ ir Narvos FC „Trans“ klubų. Estams nepadėjo net namų sienos ir jie ne tik nesugebėjo atsirevanšuoti už nesėkmę pirmojoje dvikovoje Panevėžyje, bet ir antrą kartą buvo priversti pripažinti savo varžovų pranašumą – šį sykį 0:3.

Talino „A. Le Coq“ stadione vykusias rungtynes stebėjo tik apie šimtą vietos žiūrovų, tad ekraniečiai jautėsi tarsi namie ir nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą. Pirmas įvartis į estų vartus krito 34 minutę. Deimantas Bička buvo pargriautas šeimininkų baudos aikštelėje ir pats nukentėjusysis tiksliu smūgiu nuo vienuolikos metrų atžymos išvedė „Ekraną“ į priekį – 1:0.

Nespėję atsigauti po pirmo pirmo nokdauno, „Trans“ futbolininkai dar kartą per veidą it šlapiu skuduru gavo jau po dviejų minučių, kai po kampinio nestabdydamas kamuolio jį į vartus efektingu smūgiu pasiuntė Valdas Trakys2:0.

Antrajame kėlinyje kiek suaktyvėję estai mėgino gelbėti savo prestižą ir įmušti bent garbės įvartį, bet visos jų atakos užstrikdavo be priekaištų žaidusios Penevėžio komandos gynyboje, o 79 minutę į visus klausimus galutinai atsakė „Ekrano“ legionierius iš Serbijos Dušanas Matovičius, po aktyviojo D. Bičkos perdavimo taikliu smūgiu galva trečią kartą nuginklavęs priešininkų vartininką – 3:0.

Išvykoje iškovoję įspūdingą pergalę panevėžiečiai užtikrintai žengė į antrąjį Interto taurės turnyro etapą, kuriame surems ginklus su daugkartine Norvegijos čempione Trondheimo „Rosenborg“ ekipa, praėjusį sezoną dalyvavusia UEFA Čempionų lygos grupių varžybose.

Panevėžio „Ekranas“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: vartininkas - Bogdanas Stefanovičius, gynėjai - Nerijus Sasnauskas, Taavi Rahnas, Giedrius Tomkevičius, Alfredas Skroblas, saugai - Dušan Matovič, Laurynas Rimavičius, Deimantas Bička, puolėjai – Vitalijus Kavaliauskas, Egidijus Varnas ir Valdas Trakys.