vitalijus kavaliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vitalijus kavaliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vitalijus kavaliauskas“.

Vietoj debiuto Gruzijoje – į „Utenį“

Patyręs puolėjas Vitalijus Kavaliauskas atsikūrusiame Utenos klube rado būrį gerai pažįstamų žaidėjų ir didelį autoritetą tarp futbolininkų turintį trenerį, teigiama pranešime spaudai.  30-ies metų puolėjas Vitalijus Kavaliauskas didžiąją savo karjeros dalį praleido Panevėžio „Ekrane“. Debiutavęs šioje komandoje 1999-aisiais, jis „Ekrane“ su neilga pertrauka žaidė iki pernai. Ta pertrauka buvo Vitalijaus bandymai krimsti legionieriaus duoną.
2014-03-31

Mindaugo Malinausko komanda pateko į Čempionų lygos trečiąjį atrankos etapą

Europos futbolo klubų Čempionų lygos antrojo atrankos varžybų etapo atsakomosiose rungtynėse trečiadienį "Debreceni VSC" (Vengrija) komanda, kurios vartus visas rungtynes gynė Mindaugas Malinauskas, namuose 3:2 (2:1) įveikė Talino "Levadia" (Estija) ekipą ir pateko į kitą etapą. Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. "Debreceni VSC" trečiajame atrankos etape žais su "FC Basel 1893" (Šveicarija) komanda.
2010-07-22

Latvijos čempionate V. Kavaliausko pelnė antrąjį įvartį

Latvijos futbolo čempionato šeštajame ture nugalėtojos titulą ginanti "Liepajas metalurgs" komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose 3:1 (2:1) įveikė "Jelgava" futbolininkus. Vieną įvartį nugalėtojams pelnė Vitalijus Kavaliauskas. Jis 28-ąją min. išlygino rezultatą 1:1. Tai - antrasis 26-erių metų puolėjo įvartis šiame čempionate. V. Kavaliauskas ir Liepojos ekipos kapitonas Tomas Tamošauskas žaidė visas rungtynes.
2010-05-16

Lietuvos futbolo rinktinė pranoko Andorą

Lietuvos futbolo rinktinės generalinė repeticija prieš pavasarį laukiančias itin svarbias dvejas 2010-ų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Prancūzija pavyko – šiandien draugiškame mače Portugalijoje lietuviai gražiu stiliumi 3:1 (1:0) nugalėjo Andoros komandą. Susitikimą su viena silpniausių planetos futbolo rinktinių mūsiškiai pradėjo itin ryžtingai – jau 15 minutę į Andoros vartus už pražangą prieš Igną Dedurą buvo skirtas 11 metrų baudinys.
2009-02-11

Du „Ekrano“ žaidėjai dalyvauja Kazachstano ekipos peržiūroje

Laurynas Rimavičius jau trečia savaitė vieši Turkijos mieste Antalijoje, kur įpusėjo antroji Kazachstano futbolo čempionato bronzininkų Pavladaro FC „Irtysh“ pasiruošimo sezonui stovykla: „Komanda, su kuria sportuoju, draugiška, treneriai - labai reiklūs. Tiesą pasakius, nelabai tikėjausi tokio profesionalaus požiūrio. Nors parašai dar nesudėti, tačiau džiaugiuosi, kad taip manydamas klydau. Esu rimtos komandos peržiūroje. Šiais metais ji dalyvaus UEFA turnyre.
2009-02-03

„A lygos“ klubai veržiasi diržus

Nors Lietuvoje už lango oro sąlygos idealios žiemos sportui, šalies futbolo klubai jau bunda iš žiemos miego. A lygos komandos po truputį pradeda rengtis naujajam sezonui, kurio pradžia numatyta kovo viduryje. Nuo pastarojo Lietuvos čempionato, kuriame triumfavo Panevėžio "Ekranas", dar neprabėgo du mėnesiai. Tačiau elitinės lygos klubai jau pamiršo praeities kovas ir braižo 2009-ųjų sezono kontūrus.
2009-01-07

Lietuviai turnyre Estijoje liko už šeimininkų nugarų

Šiandien Estijos mieste Kuresarėje baigėsi trijų šalių Merų taurės turnyras. Antrosiose rungtynėse Jose Couceiro vadovaujama Lietuvos rinktinė vėl sužaidė lygiosiomis. Šį kartą su turnyro šeimininkais estais -  1:1. Pasiekus šias lygiąsias Estijos rinktinė laimėjo trijų komandų turnyrą, kadangi sugebėjo įveikti Moldovos ekipą (1:0). Lietuviai su šia ekipa rungtynes baigė taikiai 1:1. Šiandienos susitikimo pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams.
2008-11-22

Panevėžio „Ekranas“ - be 5 minučių Lietuvos čempionas

Panevėžio „Ekranas“ – be „5 minučių“ Lietuvos čempionas. Šiandien Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione vykusiose NFKA „A lygos“ 17-ojo turo rungtynėse Valdo Urbono auklėtiniai įveikė pagrindinius savo konkurentus kovoje dėl aukso „Kauno“ futbolininkus 2:1 ir beveik užsitikrino čempionų titulą. Per likusias dvejas rungtynes panevėžiečiams užtenka iškovoti du taškus.
2008-11-05

„Ekrano“ treneris V. Urbonas: „Galiu pagirti visus savo futbolininkus“

Po vakar Kaune iškovotos triuškinamos pergalės 3:0 prieš FBK „Kauno“ vienuolikę Panevėžio „Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas negailėjo pagyrų savo auklėtiniams: „Labai džiaugiuosi pergale, esu patenkintas rungtynių rezultatu. Galiu pagirti savo futbolininkus, kurie kovojo negailėdami jėgų, pasiaukojamai. Dabar jaučiu teigiamas emocijas. Vyrams teko rungtyniauti „sunkioje“ aikštėje. Netrūko dvikovų, emocijų ir kovos.
2008-10-23

„Ekranas“ net 3:0 sutriuškino „Kauną“

Šiandien Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione susikovė Lietuvos futbolo „A lygos“ lyderiai – FBK „Kaunas“ ir Panevėžio „Ekranas“. Titulą ginantys kauniečiai neatsilaikė prieš čempionato lyderius ir pralaimėjo jiems 0:3 (0:1). Pirmą įvartį svečiams 15 minutę pelnė Dainius Gleveckas, po tikslaus Deimanto Bičkos perdavimo pasiuntęs kamuolį į FBK „Kauno“ vartus. Kauniečiams iki pertraukos taip ir nepavyko atstatyti pusiausvyros.