Lietuviai turnyre Estijoje liko už šeimininkų nugarų

Šiandien Estijos mieste Kuresarėje baigėsi trijų šalių Merų taurės turnyras. Antrosiose rungtynėse Jose Couceiro vadovaujama Lietuvos rinktinė vėl sužaidė lygiosiomis. Šį kartą su turnyro šeimininkais estais -  1:1.

Pasiekus šias lygiąsias Estijos rinktinė laimėjo trijų komandų turnyrą, kadangi sugebėjo įveikti Moldovos ekipą (1:0). Lietuviai su šia ekipa rungtynes baigė taikiai 1:1.

Šiandienos susitikimo pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Jau 5-ąją minutę po Martino Vunko baudos smūgio prie Lietuvos vartų, Sanderis Puri lietė kamuolį ir nukreipė jį į viršutinį vartų kampą – 1:0.

Po šio epizodo lietuviai perėmė iniciatyvą ir tvirtai dominavo aikštėje. Rezultatą išlyginti mūsiškiams pavyko 35-ąją minutę, kai po Dariaus Miceikos baudos smūgio estų baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo Valdas Trakys. Panevėžio „Ekrano“ puolėjas galva atmetė kamuolį ant baudos aikštelės linijos ir Vitalijus Kavaliauskas tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą rezultatą išlygino – 1:1

Antrajame kėlinyje nei vienai komandai savo pranašumo įrodyti nepavyko. Susitikimas baigėsi lygiosiomis, kurios pirmąją vietą garantavo Estijos komandai.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Armantas Vitkauskas; Vaidas Slavickas (46‘Gediminas Paulauskas), Laurynas Rimavičius, Irmantas Zelmikas, Tomas Mikuckis, Darvydas Šernas (75‘Vytautas Lukša), Mantas Savėnas (63‘Tomas Tamošauskas), Darius Miceika, Kęstutis Ivaškevičius (63‘Mindaugas Panka), Vitalijus Kavaliauskas (74‘Ričardas Beniušis), Valdas Trakys.