osijek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „osijek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „osijek“.

Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ klubas patyrė pralaimėjimą Kroatijoje

Kroatijos lygoje antrą sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Lietuvio klubas sekmadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido „Osijek“ klubui. „Osijek“ dvejų įvarčių persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Įvarčius šeimininkams įmušti pavyko 23 ir 41 minutėmis. „Hajduk“ ledus pralaužė tik 72 minutę, kuomet paskirtą baudinį realizavo Marko Livaja.
2022-08-29

Valdas Dambrauskas: „Nebuvome pakankamai geri, kad iškovotume visus tris taškus“

Sekmadienį Splito „Hajduk“ klubas žaidė svarbias Kroatijos lygos rungtynes su „Osijek“ ekipa. Visgi, svečiuose žaidę Valdo Dambrausko auklėtiniai įvarčio neįmušė, o rungtynės galiausiai baigėsi lygiu rezultatu 0:0. Geriausią progą šiose rungtynėse pasižymėti turėjo „Osijek“ klubas, kuris nerealizavo dar pirmajame kėlinyje paskirto baudinio. „Atvykome laimėti, norėjome laimėti, bet tai buvo sunkio rungtynės. Nebuvome pakankamai geri, kad iškovotume visus tris taškus.
2022-04-04

„Sūduvoje“ – patyręs puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką. Juo tapo 30 metų puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius, per savo karjerą, be gimtosios šalies pirmenybių, rungtyniavęs Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Australijos ir Turkijos čempionatuose. 30-metis dešiniakojis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 15-mečių iki 21 metų – Kroatijos rinktines, o profesionalo karjerą 2004 metais pradėjo gimtinės „Osijek“ klube.
2017-09-25

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.