Sekmadienį Splito „Hajduk“ klubas žaidė svarbias Kroatijos lygos rungtynes su „Osijek“ ekipa. Visgi, svečiuose žaidę Valdo Dambrausko auklėtiniai įvarčio neįmušė, o rungtynės galiausiai baigėsi lygiu rezultatu 0:0.

Geriausią progą šiose rungtynėse pasižymėti turėjo „Osijek“ klubas, kuris nerealizavo dar pirmajame kėlinyje paskirto baudinio.

„Atvykome laimėti, norėjome laimėti, bet tai buvo sunkio rungtynės. Nebuvome pakankamai geri, kad iškovotume visus tris taškus. Prastai pradėjome rungtynes, pirmąsias 20 minučių „Osijek“ buvo geresnė komanda. Antrajame kėlinyje padarėme keletą taktinių pataisymų, kad Krovinovičius gautų daugiau kamuolių ir lengviau kontroliuotų žaidimą, tačiau nepadarėme pakankamai, kad laimėtume tokias rungtynes“, – iškart po rungtynių sakė V.Dambrauskas.

„Taškas yra taškas, o ne pralaimėjimas. Tai nėra nulis taškų. Visi sako, kad turime rizikuoti. Stengėmės. Atlikome taktinius pakeitimus, bet vis atsimušėme į sieną. „Osijek“ labai gerai gynėsi ir neleido sukurti pavojingų progų. Galiu pasakyti tik tiek, kad dabar pats laikas žiūrėti į priekį ir bandyti ištaisyti klaidas treniruotėse“, – tęsė lietuvis.

„Liko aštuonios rungtynės, o kol sezonas nesibaigė, tol jis nesibaigė. Turime dar dvejas rungtynes su „Dinamo“. Šiandien mums nebuvo gerai, bet visada yra kitos rungtynės“, – užbaigė V.Dambrauskas, kurio treniruojamas „Hajduk“ kol kas lieka ketvirtoje vietoje.