Kroatijos lygoje antrą sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Lietuvio klubas sekmadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido „Osijek“ klubui.

„Osijek“ dvejų įvarčių persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Įvarčius šeimininkams įmušti pavyko 23 ir 41 minutėmis.

„Hajduk“ ledus pralaužė tik 72 minutę, kuomet paskirtą baudinį realizavo Marko Livaja. Antrajame kėlinyje dominavę Splito futbolininkai visais būdais bandė įmušti ir antrą įvartį, bet antrą kartą įveikti „Osijek“ vartininko nepavyko ir „Hajduk“ turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Po šių rungtynių V.Dambrausko komanda su 9 taškais lieka trečioje vietoje, o „Osijek“ su 8 taškais pakilo į penktą poziciją.