sheriff

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sheriff“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sheriff“.

Sensaciją Čempionų lygoje sukūrusios „Sheriff“ treneris: „Didžiuojuosi savo vyrukais“

Vieną skaudžiausių antausių klubo istorijoje gavo karališkasis Madrido „Real“ klubas. Antradienio vakarą Čempionų lygos D grupės mače namuose sensacingai 1:2 nusileido Tiraspolio „Sheriff“. Svečiai pirmavo po 25-ąją minutę pelnyto Jasurbeko Jachšibojev įvarčio, kol po pertraukos iš 11 m baudinio Karimas Benzema rezultatą išlygino. Madrido ekipa kūrė vieną progą po kitos, bet dar sykį nuginkluoti svečių vartininko taip ir nesugebėjo.
2021-09-29

Moldovos klubas pirmą kartą prasibrovė į UEFA Čempionų lygos grupių etapą

Trečiadienį dalinti paskutiniai trys kelialapiai į UEFA Čempionų lygos grupių etapą. Istoriją sukūrė Tiraspolio „Sheriff“ ekipa iš Moldovos. „Sheriff“ mače su Zagrebo „Dinamo“ sužaidė lygiosiomis, 0:0, bet prieš savaitę Moldovoje buvo pasiekta pergalė 3:0. „Sheriff“ pirmą sykį pateko į Čempionų lygos grupių etapą. Iki šiol klubas buvo žaidęs tik Europos lygos grupių etape. Moldova turi vos 2,6 mln. gyventojų, o pačiame Tiraspolyje gyvena vos 134 tūkst.
2021-08-26

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.
2009-10-02

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

Čempionų lygoje madas diktavo svečiai (3 VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtasis atrankos etapas, po kurio paaiškės 10 ekipų, pateksiančių į pagrindinį turnyro etapą – grupių varžybas. Bene įdomiausios kovos laukta dvikovoje tarp dviejų britų komandų – Glazgo „Celtic“ bei Londono „Arsenal“. Pirmosiose rungtynėse Škotijoje savo pranašumą įrodė Anglijos klubas. Jis nugalėjo savo varžovus 2:0 (1:0) bei žengė nemažą žingsnį link grupinio Čempionų lygos etapo.