salonikų paok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salonikų paok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salonikų paok“.

Mindaugas Kuzminskas nepaliauja stebinti – į neviltį varė PAOK krepšininkus

Įspūdingas rungtynes Graikijos čempionate sužaidęs Mindaugas Kuzminskas atvedė Atėnų AEK (12-14) komandą į pergalę. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 99:91 (29:28, 20:19, 29:21, 21:23) pranoko Salonikų PAOK (10-16) krepšininkus.  34 minutes aikštėje praleidęs M. Kuzminskas pelnė 31 tašką (5/12 dvit., 6/9 trit., 3/5 baud.
2024-04-21

Pergalingose „Panathinaikos“ rungtynėse Marius Grigonis buvo vienas lyderių

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (20/1) klubas. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 89:73 (24:22, 22:20, 18:16, 25:15) įveikė Salonikų PAOK (8/13) krepšininkus. Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 24 minutes įmetė 14 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 2 kartus. PAOK: Michalas Michalakas 14 (2/5 trit., 4 atk. kam.), Elvaras Fridriksonas 12 (3/5 dvit., 1/6 trit., 9 rez. perd., 4 kld.
2024-03-17

Jonavai prisivilioti nepavyko: Laurynas Beliauskas pasirašė sutartį su Lenkijos klubu

Salonikų PAOK komandoje šį sezoną pradėjęs Laurynas Beliauskas neseniai atsisveikino su komanda ir jau rado naują klubą. 26 metų 192 cm ūgio lietuvis pasirašė sutartį su Didžiosios Lenkijos Ostrovo „Arged Stal“ klubu, kuriame žaidžia ir dar vienas lietuvis Arūnas Mikalauskas. Nors L. Beliauskas buvo viliojamas prisijungti prie Jonavos „CBet“, tačiau Lenkijos klubas pasiūlė geresnes finansines sąlygas.
2024-02-02

Laurynas Beliauskas paliko PAOK gretas

Pusę sezono Salonikų PAOK komandoje praleidęs Laurynas Beliauskas paliko klubo gretas. Graikijos klubas oficialiai pranešė apie atsisveikinimą su 26 metų 192 cm ūgio gynėju. Krepšininkas dar prieš keturias dienas pareikalavo būti atleistas ir šis jo prašymas buvo išpildytas. Prieš atvykdamas į Salonikus sezoną L.Beliauskas praleido Fankfurto „Skyliners“ gretose.
2024-01-30

Galimybė Lietuvos klubams: Laurynas Beliauskas pasiprašė palikti PAOK komandą

Laurynas Beliauskas artimiausiu metu gali pakeisti komandą. Skelbiama, kad 26 metų krepšininkas pasiprašė palikti Salonikų PAOK komandą ir jam jau ieškomas naujas klubas. Kol kas nežinoma, kokios to priežastys. 26 metų atletas šiame sezone FIBA Čempionų lygoje rinkdavo 9,1 taško, atkovodavo 2,6 kamuolio ir atlikdavo po perdavimą. Praėjusiame sezone L. Beliauskas žaidė Frankfurto „Skyliners“ gretose, prieš tai jis atstovavo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipai.
2024-01-26

Laurynas Bieliauskas su PAOK baigė pasirodymą Čempionų lygoje

Pasirodymą FIBA Čempionų lygoje užbaigė Salonikų PAOK komanda, kurios gretose žaidžia Laurynas Beliauskas. Graikijos klubas lemiamose įkrintamosiose rungtynėse namuose 71:84 (19:22, 15:18, 15:22, 22:22) neatsilaikė prieš Bursos „Tofaš“ klubą ir seriją pralaimėjo 1-2. 24 minutes aikštėje praleidęs L.Beliauskas pelnė 8 taškus (2/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus. Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Elvaras Fridrikssonas (7 atk. kam.
2024-01-16

Be Mariaus Grigonio žaidusi „Panathinaikos“ nugalėjo Lauryno Beliausko klubą

Graikijos čempionate Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (10/0) ekipa namie 97:85 (17:22, 28:23, 29:17, 23:23) nugalėjo Lauryno Beliausko Salonikų PAOK (5/5) komandą. M. Grigonis šiame mače nežaidė, o L. Beliauskas per 29 minutes įmetė 7 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo, 2 sykius buvo blokuotas, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 1 naudingumo balą. Nugalėtojams Kendrickas Nunnas įmetė 21 tašką (3/4 trit.
2023-12-11

PAOK su Laurynu Beliausku šventė pergalę Graikijos čempionate

Užtikrintą pergalę Graikijos čempionate iškovojo Salonikų PAOK (5-4) krepšininkai su Laurynu Beliausku. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 93:81 (23:28, 15:19, 23:19, 32:15) nugalėjo Rodo „Kolossos“ (3-6) komandą ir šventė trečią pergalę per pastaruosius keturis mačus pirmenybėse. L.Beliauskas per 17 minučių pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.
2023-12-05

Laurynas Beliauskas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir atvedė PAOK į pergalę

Pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Salonikų PAOK (3/1) klubas, kurio garbę gina Laurynas Beliauskas Graikijos ekipa namuose 76:71 (14:22, 25:15, 16:15, 21:22) pranoko Lisabonos „Benfica“ (1/3) krepšininkus ir išrašė jiems trečią nesėkmę iš eilės turnyre. L. Beliauskas per 28 minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų, 3 sykius prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.
2023-11-29

Sėkmingai pasirodęs Brazdeikis kartu su komanda pasiekė pergalę Graikijoje

Graikijos krepšinio lygoje Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ susitiko su Lauryno Beliausko atstovaujama Salonikų PAOK ekipa. Pergalę šiame susitikime 77:63 (17:16, 20:12, 16:13, 22:22) pasiekė „Olympiakos“. Rezultatyviausiai šiose rungtynėse pasirodė Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu I. Brazdeikis pelnė 14 taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą.