panathinaikos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „panathinaikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „panathinaikos“.

Pergale džiaugęsis Edgaras Ulanovas: „Žaidėme prieš potencialią finalo ketverto komandą“

Kauno „Žalgiris“ padovanojo dar vieną įspūdingą pergalę areną sausakimšai užpildžiusiems žiūrovams. Įspūdingai sirgalių palaikomi žalgiriečiai patiesė Mariaus Grigonio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ klubą. Aikštelėje visas rungtynes virė įnirtinga kova, tačiau bent žingsneliu priekyje visada buvo žalgiriečiai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinyje.
56
2024-02-02

Švilpimų arenoje nesureikšminęs Marius Grigonis: „Žalgiris“ šiandien buvo geresnė komanda“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą savaitę „Eurolygoje“ užbaigė pergalingai. Šįkart pilnutėlėje Kauno „Žalgirio“ arenoje įveiktas Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“. Emocijų kupinoje dvikovoje komandos žaidė lygų krepšinį, tad nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje.
78 2024-02-02

Marius Grigonis apie pagalbą Lietuvos rinktinei olimpinėje atrankoje: „Jeigu reikės – būsiu“

Marius Grigonis šiuo metu yra vienas Atėnų „Panathinaikos“ lyderių, o pats graikų grandas Eurolygoje po 23 turų turi 14 pergalių ir yra ketvirtoje vietoje. M. Grigonis davė interviu krepsinis.net žurnalistui Gustavui Kliknai, kuriam atskleidė savo planus šios vasaros Lietuvos rinktinėje. Vasario pabaigoje Lietuvos rinktinė pradės kovas atrankoje į 2025 m. Europos čempionatą. Vasario 22 d. laukia mačas namuose su Lenkija, o vasario 26 d. mūsiškiai Taline kausis su estais.
54 2024-01-27

Mariaus Grigonio „Panathinaikos“ klubą pasitiks sausakimša „Žalgirio“ arena

Vasaris „Žalgirio“ arenoje startuos dar vienomis Eurolygos rungtynėmis, kurias stebės sausakimšos tribūnos – į vasario 2 d. susitikimą su Atėnų „Panathinaikos“ išparduoti visi bilietai. Tai bus antrosios dvigubos Eurolygos savaitės rungtynės – sausio 31-ąją žalgiriečiai susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais. „Žalgirio“ akistata su Turkijos čempionais yra paskelbta Eurolygos savaitės rungtynėmis. Į šią dvikovą tirpsta paskutinieji bilietai.
2024-01-24

Įspūdingoje Grigonio ir Brazdeikio klubų dvikovoje – „Panathinaikos“ triumfas

Pergalę Graikijos grandų mūšyje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (15/0) klubas, sausakimšoje OAKA arenoje 85:80 (23:18, 21:24, 19:12, 22:26) įveikęs Igno Brazdeikio Pirėjo „Olympiakos“ (13/2). Rungtynes PAO kontroliavo didesnę jų dalį ir, atrodė, laimės užtikrintai, vis tik neišvengta intrigos.
2024-01-22

Mariaus Grigonio ekipa namuose nugalėjo „Partizan“

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (14-8) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 84:71 (18:16, 24:24, 16:18, 26:13) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Partizan“ (11-11) komandą ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės turnyre. Serbams tai buvo trečiasis pralaimėjimas per pastaruosius keturis mačus Eurolygoje. M.Grigonis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.
2024-01-19

Lietuvių akistatoje Eurolygoje – Tado Sedekerskio klubo pergalė paskutinę sekundę

Fantastišką pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (10-8) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai namuose po dramatiško mūšio 75:73 (13:12, 13:25, 24:16, 25:20) paskutinėmis sekundėmis nukovė Atėnų „Panathinaikos“ (10-7) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis. Graikams tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių paeiliui laimėtų rungtynių turnyre. T.Sedekerskis per 32 minutes pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/3 baud.
2024-01-03

Tomas Dimša: „Spaudimas visuomet yra gerai“

Pasibaigus rungtynėms su Atėnų „Panathinaikos“, Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša pasakoja apie krepšinio užkulisius – rutinos svarbą, didžiulius sirgalių lūkesčius bei spaudimą, kuris motyvuoja komandą ir verčia kovoti iki paskutinės rungtynių minutės.
2023-11-17

„Žalgirio“ pralaimėjimų liūnas Eurolygoje tęsiasi: dramatiškai krito prieš Mariaus Grigonio „Panathinaikos“

Kauno „Žalgiris“ (3/5) Eurolygoje patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Graikijos sostinėje po dramatiškos kovos 71:73 (15:13, 24:23, 13:17, 19:20) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (4/4) klubui.
147 2023-11-15

Grigonis pergalingose rungtynėse Graikijoje vėl buvo tarp lyderių

Triuškinančią pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (3-0) komanda su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 111:75 (31:20, 25:25, 30:9, 25:21) susitvarkė su Lavrijo „Megabolt“ (2-1) krepšininkais, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė pirmenybėse. Savo ruožtu Atėnų ekipa pratęsė pergalių seriją iki trijų. M.Grigonis žaidė 14 minučių ir 25 sekundes, pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.