hajduk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hajduk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hajduk“.

Mindaugas Nikoličius atsistatydina: lietuvis palieka „Hajduk“ klubą

Prieš trejus metus prie Splito „Hajduk“ prisijungęs Mindaugas Nikoličius palieka legendinį klubą. Futbolo funkcionierius ketvirtadienio ryte klubui pareiškė apie atsistatydinimą. „Manau, kad tai vienintelis teisingas žingsnis šiuo metu. Aš atsakingas už nesėkmingus sezono rezultatus“, - „Hajduk“ svetainėje cituojamas jau buvęs klubo sporto direktorius M.Nikoličius.
2024-04-11

„Hajduk“ atleido Valdą Dambrauską

Splito „Hajduk“ klubas pranešė, kad iš pareigų atleistas vyriausiuoju treneriu dirbęs Valdas Dambrauskas.  Klubo puslapyje informuojama, kad nebedirbs ir vyriausiojo trenerio asistentai Marius Skinderis ir Justinas Gasiūnas. Tinklapyje neminima, dėl kokių priežasčių buvo atsisveikinta su treneriu V. Dambrausku.  Rašoma, kad artimiausiu metu komandai vadovaus treneris Mislavas Karoglanas.
2022-09-12

Kroatijoje Valdo Dambrausko auklėtiniai didina spaudimą lyderiui

Kroatijos futbolo čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojama Splito „Hajduk“, kuri išvykoje rezultatu 3:0 (3:0) nugalėjo „Rijeka“. Lietuvio auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje pelnė visus įvarčius. 12-ąją minutę jie pasižymėjo nuo 11 metrų žymės. Vėliau svečiai įvarčius dar pelnė 37-ąją ir 41-ąją minutėmis.
2022-05-08

Oficialu: Nikoličius vadovaus vienam tituluočiausių Kroatijos klubų

Neįtikėtiną karjerą Kroatijos „Gorica“ klube sukūręs Mindaugas Nikoličius keliasi į vieną žinomiausių ir vieną tituluočiausių Kroatijos klubų – Splito „Hajduk“. Praėjusį savaitgalį Kroatijos spauda citavo M.Nikoličių, kuris nekart buvo minėjęs, jog su „Hajduk“ vadovais buvo susitikęs net keturis kartus. Taip sutapo, kad „Gorica“ klubą M.Nikoličius paliko tą pačią dieną kaip ir vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas.
2021-01-04

„Sūduvą“ prieš rungtynes su „Celtic“ papildė dar vienas puolėjas

Marijampolės „Sūduvą“ prieš UEFA Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo rungtynes su Glazgo „Celtic“ papildė naujas žaidėjas – 26 metų puolėjas Sandro Gotalas. 185 centimetrų ūgio futbolininkas gimė ir užaugo Austrijos kroatų šeimoje. Būtent Austrijoje S. Gotalas ir pradėjo profesionalo karjerą, o į užsienį pasuko 2014-aisiais, kai perėjo iš „Wolfsberger AC“ į Splito „Hajduk“ (Kroatija). Vėliau sekė Šveicarijos „St.
2018-08-23

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.
2017-08-25

„Ekranas“ pradeda savo odisėją UEFA Čempionų lygoje

Lietuvos čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai jau šiandien pradeda kovą UEFA Čempionų lygos atrankoje. Mūsiškių varžovas – stipriausias Azerbaidžano klubas „Baku“, o dvikova Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione prasidės 21 val. Kupini optimizmo „Baku“ – gana jaunas futbolo klubas.
2009-07-14

UEFA taurės turnyre – lietuviškų klubų nesėkmės

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 30 UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynių. Jau pranešėme, kad Zalcburge pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Marijampolės „Sūduva“, bet jai to neužteko, kad pratęstų kovą dėl prestižinio trofėjaus, nes pirmajame mače buvo pralaimėjusi net 1:4. Ne ką geriau pasisekė ir klubams, savo gretose turintiems lietuvių - iš UEFA taurės varžybų buvo priversti pasitraukti tiek Tomo Radzinevičiaus Libereeco „Slovan“, tiek Tomo Tamošausk...
2008-08-29

UEFA taurėje – E.Česnauskio įvartis ir sensacinga „Manchester City“ nesėkmė

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 31-os UEFA taurės antrojo atrankos etapo rungtynės, kuriose iš viso pelnyti net 82 įvarčiai ir užfiksuota nemažai netikėtų rezultatų. Kaip jau buvo pranešta, nepasisekė Marijampolės „Sūduvai“, kuri namuose be rimtesnių argumentų 1:4 pasidavė Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.
2008-08-15

UEFA taurėje turnyre „Sūduvos“ laukia akistata su „Salzburg“ ekipa

Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vicečempionei Marijampolės „Sūduvai“ antrajame UEFA taurės varžybų atrankos etape rugpjūčio 14 ir 28 dienomis teks suremti ginklus su Austrijos atstove „Salzburg“ vienuolike. Tuo tarpu Vilniaus „Vėtros“ skriaudikams Stavangerio „Viking“ futbolininkams burtai buvo gailestingesni ir lėmė suomių „Honko Espoo“ klubą.