legia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „legia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „legia“.

Vilniaus „Žalgiris“ sužinojo potencialų varžovų būrį Europoje

Ketvirtadienį Europos lygos turnyre startuosiantis „Žalgiris“ jau žinos ir galimus tolimesnius varžovus – pirmadienį bus ištraukti tiek Europos lygos, tiek Europos konferencijų lygos atrankos atkrintamojo etapo burtai. Vilniaus komanda Europos lygos atrankos trečiajame etape susitiks su Slovėnijos čempione „Mura“. Pirmos rungtynės rugpjūčio 4-ąją vyks Murska Sobotoje, antrosios – rugpjūčio 12 d. Vilniuje.
2021-08-02

Lyderiu rinktinėje tapęs Novikovas: tranzicija į Turkiją, Urbono faktorius ir laukianti atranka

Lietuvos futbolo rinktinė 2020-aisiais pagaliau nusiėmė taikinį nuo savo galvos. Ketverius metus oficialiose varžybose pergalių neturėję lietuvaičiai sėkmingai pasirodė UEFA Tautų lygoje. Svarbia dalimi sėkmės tapo neabejotinas rinktinės lyderis Arvydas Novikovas. A. Novikovas yra nominuotas Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimuose geriausio metų futbolininko kategorijoje. Jei manote, kad jis to vertas – atiduokite savo balsą portale tv3.lt.
2021-01-27

Novikovas nerungtyniaus bent mėnesį

Antradienį Varšuvos „Legia“, kurioje žaidžia Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Arvydas Novikovas, žais Lenkijos taurės ketvirtfinalio rungtynes su „Miedz Legnica“ ekipa. Tai bus pirmosios futbolo rungtynės Lenkijoje po pertraukos dėl koronaviruso pandemijos. Prieš rungtynes „Legia“ treneris Aleksandaras Vukovičius papasakojo apie žaidėjų sveikatą. Pirmose rungtynėse po pertraukos komandai negalės padėti dalis lyderių, tarp jų ir A.Novikovas.
2020-05-25

Su Serbijos sirgaliais susidūręs Justas Lasickas: įspėju – pasiruoškite

Marijampolės „Sūduva“ ir „Trakai“ šią savaitę bandys išgyventi Belgrado pragarą. Serbijoje žaidęs futbolininkas Justas Lasickas Lietuvos klubus įspėja pasiruošti galimiems sirgalių neramumams. Pataria mėgautis atmosfera „Sūduva“ antradienį Belgrade žais pirmąsias UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes.
2018-07-24

„Sūduva“ sužinojo, su kuo žais pergalės ir pralaimėjimo atvejais

Šiandien UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti UEFA Čempionų bei Europos lygų atrankos etapo burtai. Po jų paaiškėjo, jog Marijampolės „Sūduvos“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ poros laimėtojas kitame Čempionų lygos etape susitiks su Varšuvos „Legia“ ir Tarnavos „Spartak“ poros laimėtoju. „Sūduvos“ bei „Crvena Zvezda“ akistatoje pralaimėjusi ekipa savo pasirodymą tęs UEFA Europos lygos atrankoje ir susitiks su Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) bei „La Fiorita“ (San Marinas) poros laimėtoju.
2018-07-23

Policija sukelta ant kojų: atvyks vieni aršiausių sirgalių pasaulyje

Sėkmingą periodą išgyvenantis Lietuvos klubinis futbolas skina pergales tarptautinėse varžybose. Jos sirgaliams suteikia džiaugsmo, bet priverčia sunerimti šalies policiją. „Sūduva“ ruošis visiems įmanomiems scenarijams Marijampolės „Sūduva“ pirmajame UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio turnyro etape sensacingai eliminavo Nikosijos APOEL.
2018-07-20

Valdas Dambrauskas stoja mūru už Edgarą Jankauską: palikime jį ramybėje

Pastarosios dienos Valdui Dambauskui buvo išskirtinės. Treneris su Ryčiu Vyšniausku per TV6 komentavo tragiškai pasibaigusias Lietuvos rinktinės rungtynes su Gruzijos komanda, o po paros kėlė į viršų pirmąjį trofėjų Latvijoje – šalies futbolo lygos taurę. Futbole greito vaisto nėra R. Vyšniauskui bei V. Dambrauskui teko sunki misija. Lietuvos rinktinė Tbilisyje praleido keturis įvarčius per 25 pirmojo kėlinio minutes ir pralaimėjo 0:4. „Negalime kalbėti apie graudžius vaizdus.
2018-03-28

Puikias rungtynes sužaidęs Martynas Gecevičius nublanko prieš komandos draugą

Martynas Gecevičius ketvirtadienį svariai prisidėjo prie laimėjimo Lenkijos krepšinio lygoje. Zeliona Guros „Stelmet“ namie 100:89 (19:25, 26:26, 29:20, 26:18) nugalėjo Varšuvos „Legia“. Vis dėlto pagrindiniu pergalės kalviu tapo ne lietuvis. Svečiai rungtynes pradėjo 8:0, o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 42:30. „Stelmet“ varžovus pavijo trečiojo kėlinio pabaigoje, o ketvirtąjį sužaidė užtikrintai. Zeliona Guros krepšininkai metė 45 baudas.
2018-03-23

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.