15
Dortmundo „Borussia“ – Varšuvos „Legia“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje to nebuvo jau seniai. Per pirmas 35-ias Dortmundo „Borussia“ ir Varšuvos „Legia“ rungtynių minutes buvo pelnyti net septyni įvarčiai, o susitikimas baigėsi 7:4. Gražių epizodų ir intrigos netrūko ir kituose Europos stadionuose.

15

E grupė

Anksčiau nei kitos rungtynės baigėsi Maskvos „CSKA“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ dvikova, kurioje nugalėtojas išaiškintas nebuvo, o finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias 1:1. Pirmieji pasižymėjo vokiečiai, kai 16-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Kevinas Vollandas. Rezultatą 76-ąją minutę išlygino Bebras Natcho, realizavęs 11-kos metų baudinį.

„Monaco“ namuose 2:1 įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ vienulikę. 11`ąją minutę baudinio nerealizavo Radamelis Falcao, o 48-ąją pirmąjį įvartį prancūzų klubui mušė Djibrilas Sidibe. Rezultatą 52-ąją minutę buvo išlyginęs Harry Kane`as, tačiau jau 53-ąją į pirkeį šeimininkus vėl išvedė Thomasas Lemaras.

F grupė

Įvarčiais lijo Dortmunde, kur „Borussia“ net 8:4 sutriuškino Varšuvos „Legia“. Jau 32-ąją minutę rezultatas buvo 5:2 vokiečių naudai. Įvarčius nugalėtojams pelnė Shinji Kagawa (17` ir 18`), Nuri Sahinas (20`), Ousmane Dembele (29`), Marco Reusas (32`, 52` ir 90`) ir Felixas Passlackas (81`) Lenkijos čempionų gretose pasižymėjo Aleksandras Prijovičius (10` ir 24`), Michalas Kucharczykas (57`) ir Nemanjja Nikoličius (83`).

Cristiano Ronaldo grįžo ten, kur pradėjo savo karjerą, o jo Madrido „Real“ išvykoje 1:2 įveikė Lisabonos „Sporting“ klubą. Įvartį „Karališkiesiems“ pelnė Raphaelis Varane (29`), o rezultatą išlygino Adrienas Silva (80`). Pačioje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė Karimas Benzema (87`).

G grupė

Danijoje vykusiose rungtynėse vietos „Koebenhavn“ ekipa ir „Porto“ vienuolikė sužaidė be įvarčių 0:0.

Anglijos čempionate stringantis „Leicester City“ klubas namuose 2:1 palaužė „Brugge“ klubą. Pirmuosius du įvarčius mušė „lapės“: 5-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, o 30-ąją persvarą padidino Riyadas Mahrezas. Sušvelninamąjį įvartį mušė Jose Izquierdo (52`).

H grupė

Zagrebo „Dinamo“ lieka be taškų. Kroatijos ekipa 0:1 namuose pralaimėjo „Lyon“. Vienintelį įvartį Prancūzijos klubui pelnė Alexandre`as Lacazette.

Ispanijoje vykęs susitikimas tarp „Sevilla“ ir „Turino „Juventus“ baigėsi svečių pergale 1:2. Pirmieji įvartį mušė šeimininkai, kai 9-ąją minutę pasižymėjo Nicolas Pareja, rezultatą tiksliu smūgiu nuo 11-kos metrų žymos išlygino Claudio Marchisio (45`). Pergalingą vinį įkalė Leonardo Bonucci (84`), o tai užtvirtino Mario Mandžukičius (90`).