Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybių 36-ojo turo rungtynėse pergalę iškovojo Balstogės „Jagiellonia“. Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda išvykoje 2:1 įveikė „Bruk-Bet Termalica“ ekipą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet A. Novikovas 76-ą minutę buvo pakeistas. Įvarčiu pasižymėjęs F.Černychas žaidė visas rungtynes.

F. Černychas 16-ąją minutę pelnė pirmąjį susitikimo įvartį. Cillianas Sheridanas 34-ą minutę rezultatą padidino, o Vlastimiras Jovanovičius 71-ąją – sušvelnino.

„Bruk-Bet Termalica“ mačo pabaigoje turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet nerealizavo baudinio.

41 tašką turinti „Jagiellonia“ nuo lyderės Varšuvos „Legia“ atsilieka dviem taškais ir užima trečiąją vietą.