A. Novikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „A. Novikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „A. Novikovas“.

Arvydas Novikovas – apie turkišką futbolą, senbuvio statusą ir tikslus rinktinėje

Arvydas Novikovas kartu su visa Lietuvos rinktine ruošiasi dar dviems mačams pasaulio čempionato atrankoje – lietuvių namuose laukia kovos su Bulgarija ir Šveicarija. Arvydas Novikovas šiuo metu rungtyniauja Turkijoje, „Erzurumspor“ ekipoje. Ši pernai varžėsi aukščiausioje šalies lygoje, tačiau iškrito ir dabar rungtyniauja antrame pagal pajėgumą divizione. Kaip tikino futbolininkas, Turkijos futbolas unikalus tuo, kad ten – itin daug į ataką orientuoto žaidimo.
2021-10-06

Urbonas: „Manau, kad duosime rimtą kovą Italijos rinktinei“

Lietuvių trečiadienį laukia vienas rimčiausių iššūkių per pastaruosius kelerius metus – Valdo Urbono auklėtiniai kitų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse namuose priims C grupės favoritus Italijos futbolininkus. Prieš rungtynes tradicinėje spaudos konferencijoje mintimis pasidalino rinktinės treneris Valdas Urbonas ir futbolininkas Arvydas Novikovas.
2021-03-30

Lyderiu rinktinėje tapęs Novikovas: tranzicija į Turkiją, Urbono faktorius ir laukianti atranka

Lietuvos futbolo rinktinė 2020-aisiais pagaliau nusiėmė taikinį nuo savo galvos. Ketverius metus oficialiose varžybose pergalių neturėję lietuvaičiai sėkmingai pasirodė UEFA Tautų lygoje. Svarbia dalimi sėkmės tapo neabejotinas rinktinės lyderis Arvydas Novikovas. A. Novikovas yra nominuotas Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimuose geriausio metų futbolininko kategorijoje. Jei manote, kad jis to vertas – atiduokite savo balsą portale tv3.lt.
2021-01-27

Arvydas Novikovas pergalę išplėšė įvarčiu 94-ąją minutę

Futbolininkas Arvydas Novikovas tapo rungtynių herojumi. 27-erių lietuvis pelnė įvartį 94-ąją minutę ir išplėšė savo komandai pergalę. Balstogės „Jagiellonia“ Lenkijos čempionato penktojo turo mače savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Glivicių „Piast“. Šeimininkai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę. Įvarčiu pasižymėjo Mile Savkovičius. 58-ąją minutę rezultatą išlygino Patrykas Dziczekas. A. Novikovas žaidė visas rungtynes.
2018-08-19

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Draugiškose rungtynėse – Arvydo Novikovo įvartis

Draugiškose futbolo rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. 27-erių lietuvis tiksliu smūgiu prisidėjo prie įtikinamos Balstogės „Jagiellonia“ pergalės. Lenkijos komanda 4:1 (1:0) nugalėjo Bukarešto „Dinamo“. A. Novikovas kamuolį į vartus pasiuntė 53-ąją minutę. „Jagiellonia“ gretose taip pat pasižymėjo Cillianas Sheridanas (3 minutė), Ivanas Runje (49 min.) ir Romanas Bezjakas (72 min.). 66-ąją minutę įvartį „Dinamo“ komandai pelnė Denisas Ciobotariu.
2018-07-10

Žaidėjo ir trenerio pokalbyje – intriguojantys klausimai bei linksmi atsakymai

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas ir nacionalinės komandos žaidėjas Arvydas Novikovas kartu yra rungtyniavę Edinburgo „Hearts“ komandoje Škotijoje, o dabar susėdo pasikalbėti akis į akį bei vienas kitam pateikė nemažai klausimų apie asmeninį gyvenimą ir futbolą.
2018-04-09

Lietuviai prie triuškinamos „Jagiellonia“ pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Antradienio vakaras tapo lengvu „Jagiellonia“ pasivaikščiojimu. Balstogės futbolininkai „Ekstraklasa“ 20-ojo turo rungtynėse namie 5:1 (3:1) sutriuškino Kelcų „Korona“. Kaip pašėlęs mačą pradėjo Arvydas Novikovas. Lietuvis 11-ąją minutę pelnė atidarymo įvartį. „Korona“ 22-ąją išlygino rezultatą, kai kamuolį į vartus nukreipė Jacekas Kielbas. 30-ąją minutę žodį vėl tarė A. Novikovas. Jis asistavo Lukaszui Sekulski.
2017-12-12

Geriausiųjų rinkimuose liko trys kandidatai

Sutrumpėjo pretendentų tapti geriausiuoju šių metų Lietuvos futbolininku sąrašas. Iš 11 kandidatų liko trys – Fiodoras Černychas, Arvydas Novikovas ir Vaidas Slavickas. 26-erių Lietuvos rinktinės kapitonas F. Černychas, kaip ir 26-erių A. Novikovas, žaidžia Lenkijoje – Balstogės „Jagiellonia“. 31-erių V. Slavickas šiemet su Marijampolės „Sūduva“ tapo šalies čempionu. Geriausius Lietuvos futbolininkus iki šiandienos buvo galima rinkti tv3.lt. Čia pirmadienį, nuo 18.30 val.
2017-12-01

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.