Balstogės „Jagiellonia“ paleido iš rankų pergalę Lenkijos lygoje – pirmadienį svečiuose 3:3 (2:1) sužaidė su Gdansko „Lechia“. Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pasižymėjo įvarčiu i rezultatyviu perdavimu.

Pirmąjį įvartį po kampinio pelnė šeimininkai. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Blažejus Augustynas.

Tas pats futbolininkas 24-ąją minutę įsimušė ir į savuosius vartus. Tai atsitiko po F. Černycho perdavimo iš kairės.

26-erių lietuvis 49-ąją minutę įvartį pelnė pats. F. Černychas pasižymėjo po Tomaszo Frankowski perdavimo, šaltakraujiškai nukreipęs kamuolį į dešinįjį apatinį vartų kampą.

59-ąją minutę šeimininkų viltis grąžino Marco Paixao įvartis.

F. Černychas turėjo dar vieną panašią progą. Tačiau, skirtingai nei 49-ąją minutę, į vartus nepataikė.

Lietuvos rinktinės kapitonas žaidė visas rungtynes. Kitas lietuvis Arvydas Novikovas į aikštę žengė 69-ąją ir kone iškart pabėgo vienas prieš vartininką. Vis dėlto, dvikovą laimėjo „Lechia“ vartus gynęs Dušanas Kuciakas.

A. Novikovas 79-ąją minutę nubaustas geltona kortele. Saugas iš Lietuvos prieš baudos smūgį neatsitraukė nuo varžovo.

Rungtynių pabaigoje „Jagiellonia“ futbolininkams teko gintis. Jie neatsilaikė – 93-ąją minutę pasižymėjo tas pats portugalas M. Paixao.

„Jagiellonia“ (15 taškų) užima šeštąją Ekstaklasos poziciją. „Lechia“ (10 tšk.) lieka 12-a tarp 16-os komandų.

Kitas rungtynes Balstogės komanda žais šeštadienį svečiuose su „Nieciecza“.