f. černychas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „f. černychas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „f. černychas“.

Klausimų arbitrams turėjęs Valdas Ivanauskas pabrėžė: „Tai – pelnyta pergalė“

Valdas Ivanauskas ir kompanija šiltą rudenio popietę padovanojo įsimintiną dovaną gausiai susirinkusiems aistruoliams. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė po devynių pralaimėjimų iš eilės 3:1 nokautavo favorite laikytą Bulgariją. Sunku prisiminti, kada Lietuva žaidė taip kovingai. Talentu to nepavadinsi, bet tikrų tikriausiu daužymusi, kovingumu, nepaisant visų geltonų kortelių ir varžovų meistriškumo.
2021-10-09

Rusijoje – Lietuvos rinktinės kapitono įvartis

Antrajame Rusijos „Premier“ lygos ture įvartį pelnė Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas. Jo atstovaujama Maskvos „Dinamo“ 1:1 (1:0) namuose sužaidė su Kazanės „Rubin“. F. Černychas kamuolį į vartus pasiuntė 14-ąją minutę. 51-ąją rezultatą išlygino Dmitrijus Polozas. Lietuvos rinktinės kapitonas 90-ąją minutę buvo pakeistas. „Dinamo“ per pirmuosius du čempionato turus iškovojo po tašką.
2018-08-03

Lietuvos rinktinė nesėkme startavo Baltijos taurės turnyre

Prasidėjo tradicinis Baltijos taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė svečiuose susitiko su nacionaline Estijos komanda. Rakverėje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0. 1 800 žiūrovų talpinančiame stadione už šeimininkus sirgo apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Lietuvos rinktinė svečiuose sulaukė kelių dešimčių ištikimiausių aistruolių palaikymo.
2018-05-30

Fiodoras Černychas debiutavo Rusijoje

Geriausias dvejų pastarųjų metų Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas debiutavo Rusijos „Premier“ lygoje. 26-erių saugas sužaidė pirmąjį mačą naujojoje Maskvos „Dinamo“ komandoje. F. Černychas rungtyniavo iki 82-osios minutės, kai jį pakeitė Viačeslavas Grulevas. „Dinamo“ susitikimą sekmadienį svečiuose su „Ufa“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Maskvos komandai įvartį 17-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Jevgenijus Markovas. Rezultatą 51-ąją minutę išlygino Ivanas Paurevičius.
2018-03-04

Protu nesuvokiamos futbolininkų kainos: ar augimas kada nors baigsis?

Geriausias Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas išvyksta į Maskvą. Vis dėlto, už jį sumokėta suma – lašas jūroje, lyginant su tuo, kaip klubai taškosi pinigais, įsigydami ryškiausias planetos žvaigždes. Ar tokios protu nesuvokiamos sumos normalu? Futbolas eina verslo keliu Transfermarkt.com praneša, kad Maskvos „Dinamo“ už F. Černychą sumokėjo 300 tūkstančių eurų. Portalas geriausią dviejų pastarųjų metų šalies futbolininką vertina 1,25 milijono.
2018-01-26

Geriausias Lietuvos futbolininkas keliasi į Rusiją

Dvejus pastaruosius metus geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas Fiodoras Černychas iš Lenkijos išvyksta į Rusiją. 26-erių sportininkas pasirašė sutartį su Maskvos „Dinamo“. F. Černychas į Rusijos sostinę sparnus kelia iš Balstogės „Jagiellonia“, kurios lyderiu buvo. Transfermarkt.com skelbia, kad perėjimo suma – 300 tūkstančių eurų. Pats portalas lietuvį vertina 1,25 milijono. „Fiodoro įsigijimas padeda spręsti klubo problemas.
2018-01-26

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Geriausiųjų rinkimuose liko trys kandidatai

Sutrumpėjo pretendentų tapti geriausiuoju šių metų Lietuvos futbolininku sąrašas. Iš 11 kandidatų liko trys – Fiodoras Černychas, Arvydas Novikovas ir Vaidas Slavickas. 26-erių Lietuvos rinktinės kapitonas F. Černychas, kaip ir 26-erių A. Novikovas, žaidžia Lenkijoje – Balstogės „Jagiellonia“. 31-erių V. Slavickas šiemet su Marijampolės „Sūduva“ tapo šalies čempionu. Geriausius Lietuvos futbolininkus iki šiandienos buvo galima rinkti tv3.lt. Čia pirmadienį, nuo 18.30 val.
2017-12-01

Paskelbti žaidėjai, kurie pretenduoja į geriausio 2017 metų Lietuvos futbolininko prizą

Iš 40 futbolininkų, kurie šiemet žaidė šalies rinktinėje ir/arba pasižymėjo Europos turnyruose, 11-os kandidatų sąrašą balsuodami atrinko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Trenerių tarybos nariai. Atrenkant žaidėjus įvertintas jų atstovavimas šalies vyrų rinktinei bei pasirodymai klubuose 2017 metų laikotarpyje.
2017-11-20

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.