Lietuvos futbolininkai užsiautė Lenkijoje. Balstogės „Jagiellonia“ savo stadione 3:1 (2:0) nugalėjo Liubino „Zaglebie“. Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas prisidėjo prie visų trijų komandos įvarčių.

F. Černychas tapo pirmuoju futbolininku, atlikusiu tikslų smūgį rungtynėse. Lietuvis pasižymėjo 2-ąją minutę.

17-ąją F. Černychas asistavo komandos draugui, o kamuolį į vartus nukreipė Karolis Swiderski.

54-ąją minutę intrigą grąžino Jakubas Swierczokas, bet 78-ąją minutę po A. Novikovo rezultatyvaus perdavimo tikslus buvo Przemyslawas Frankowski.

„Zaglebie“ (23 taškai) užima trečiąją Lenkijos lygos poziciją, „Jagiellonia“ (23 tšk.) pakilo į ketvirtąją.