fiodoras černychas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiodoras černychas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiodoras černychas“.

Fiodoras Černychas pasakė, kaip rinktinė dalinsis premiją: „Esame didelė šeima“

Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Fiodoras Černychas antradienio vakarą Kaune buvo pastebimiausias rungtynių žaidėjas ir nuolat grasino Gibraltaro rinktinės vartams. UEFA Tautų lygos C divizione išlikusi rinktinė iš Lietuvos futbolo federacijos sulauks 50-ies tūkstančių eurų premijos, o už gautus pinigus rinktinės žaidėjai gali būti dėkingi ir F. Černychui, kuris šiame mače pelnė pergalę įtvirtinusį įvartį.
2024-03-26

Pagyras žaidėjams žarstęs Urbonas išpeikė LFF stadioną: „Tai mūsų visų gėda“

Lietuvos futbolo rinktinė parodė kovą, tačiau Italijos žvaigždžių spindesys buvo neišvengiamas. Gražus pirmasis kėlinys 0:0, tačiau po finalinio švilpuko – 0:2. „Aukščiau! Aukščiau!”, – drąsino savo vyrus antrojo kėlinio pabaigoje Valdas Urbonas. Rinktinė patyrė pralaimėjimą, tačiau vaizdelis kitoks nei Šveicarijoje. Sent Galene progomis kažką pavadinti buvo sunku, tačiau LFF stadione Gianluigi Donnarummos vartų tinklas galėjo ir suspurdėti. „Rungtynės su stipriu varžovu.
2021-04-01

Černychas ir Novikovas savo klubuose į aikštę žengė tik po keitimų

Balstogės „Jagiellonia“ klubas toliau ruošiasi antrajai sezono daliai ir žaidžia draugišas rungtynes. Ketvirtadienį „Jaga“ žaidė kontrolinė mačą su Volgogrado „Rotor“ ekipa iš Rusijos. Šis mačas pasibaigė lygiosiomis 1:1. Fedoras Černcyhas žaidė startinėje „Jagiellonia“ sudėtyje ir rungtyniavo 65 minutes. Po įvartį abi komandos pelnė per pirmąjį kėlinį. Priminsime, kad Lenkijos „Ektraklasa“ lygoje „Jaga“ per 14 turų surinko 20 taškų ir užima septintą lygos vietą.
2021-01-21

Černychas sūnaus gimimą nori pažymėti įvarčiu Lietuvos rinktinėje

Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas į LFF stadioną įbėgo pirmai nacionalinės komandos treniruotei jau prasidėjus. Tačiau geriausias 2017 m. Lietuvos futbolininkas turėjo itin svarią priežastį - tik prieš kelias dienas jo žmona Valerija pagimdė sūnų. „Buvau kalbėjęs su rinktinės treneriu, jis sakė būk kiek reikės ir tada prisijungsi, - po pirmųjų pratybų sakė F.Černychas. - Su žmona esame laimingi, esu jai labai dėkingas, kad pagimdė mums sūnų.
2019-06-05

Vokietijoje viešinti Lietuvos futbolo rinktinė pradeda naują etapą

2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu pradėjusi ruoštis Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Vokietijoje surengė pirmąją treniruotę su naujuoju vyriausiuoju treneriu Valdu Urbonu priešaky. Seniausiu Vokietijos miestu laikomo Tryro miesto stadione vakar treniravosi beveik visi rinktinės žaidėjai. Treniruotę dėl prastos savijautos turėjo praleisti Arvydas Novikovas, Mindaugas (Markas) Palionis pirmadienį žaidė rungtynes savo klube.
2019-03-19

2018 metų Lietuvos futbolo geriausiųjų apdovanojimai

Vasario 21 dieną, Vilniuje, Lietuvos futbolo federacija apdovanos 2018 metų Lietuvos futbolo geriausius. Renginio transliaciją tiesiogiai stebėkite portale tv3.lt! Renginyje bus apdovanoti geriausi šalies metų futbolininkai, futbolininkės, treneriai, futbolo blogas bei pagerbti futbolui nusipelnę asmenys. Pastaruosius dvejus metus geriausiu buvo rinktas Fiodoras Černychas. Daugiausiai kartų šį apdovanojimą atsiėmė Edgaras Jankauskas – penkis. Nuo 19:25 val.
2019-02-21

Černychas atvirai apie svarbius metus gyvenime ir karjeroje

Lietuvos rinktinės kapitonui Fedorui Černychui 2018 metai buvo kupini įspūdžių – nauja karjeros stotelė, įvarčiai į garsių klubų vartus bei santuoka su mylima moterimi. Visa tai „Lietuvos futbolo geriausiųjų“ rinkimuose nominuotas puolėjas įvertino, kaip puikią patirtį, o dabar yra motyvuotas kilti laipteliu aukščiau. 27 metų futbolininkas praėjusių metų pradžioje paliko Balstogę, kurioje praleido geriausius karjeros vesdamas į priekį „Jagiellonia“ klubą.
2019-01-21

Rusijoje – Lietuvos rinktinės kapitono įvartis

Antrajame Rusijos „Premier“ lygos ture įvartį pelnė Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas. Jo atstovaujama Maskvos „Dinamo“ 1:1 (1:0) namuose sužaidė su Kazanės „Rubin“. F. Černychas kamuolį į vartus pasiuntė 14-ąją minutę. 51-ąją rezultatą išlygino Dmitrijus Polozas. Lietuvos rinktinės kapitonas 90-ąją minutę buvo pakeistas. „Dinamo“ per pirmuosius du čempionato turus iškovojo po tašką.
2018-08-03

Edgaras Jankauskas: esame profesionalūs futbolininkai ir taip klysti negalime

Lietuvos futbolo rinktinės nariai po pralaimėjimo estams Baltijos taurės turnyro starte kaip susitarę linksniavo vaikiškas klaidas. Lietuviai mano, kad būtent jos buvo pagrindė nesėkmės 0:2 priežastis. Mūsiškiai abu įvarčius praleido pirmajame kėlinyje. „Prastos rungtynės. Per daug broko, klaidų. Varžovai tuo pasinaudojo. Patys mes – didžiausi pralaimėjimo kaltininkai. Esame profesionalūs futbolininkai, taip ir tiek klysti tokiame lygyje neatleistina.