Antradienio vakaras tapo lengvu „Jagiellonia“ pasivaikščiojimu. Balstogės futbolininkai „Ekstraklasa“ 20-ojo turo rungtynėse namie 5:1 (3:1) sutriuškino Kelcų „Korona“.

Kaip pašėlęs mačą pradėjo Arvydas Novikovas. Lietuvis 11-ąją minutę pelnė atidarymo įvartį.

„Korona“ 22-ąją išlygino rezultatą, kai kamuolį į vartus nukreipė Jacekas Kielbas.

30-ąją minutę žodį vėl tarė A. Novikovas. Jis asistavo Lukaszui Sekulski.

Pastarasis 45-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Karoliui Swiderski, o 64-ąją dar kartą įmušė pats.

Vyriausiasis „Jagiellonia“ treneris Ireneuszas Mamrotas įvarčio ir rezultatyvaus perdavimo autorių A. Novikovą pakeitė 61-ąją minutę. Į kovą mestas geriausias Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas.

Pastarasis iš A. Novikovo perėmė burtų lazdelę ir 67-ąją minutę atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Įvartį pelnė Bartoszas Kwiecienas.

„Jagiellonia“ (36 taškai) užima trečiąją „Ekstraklasa“ poziciją, „Korona“ (30 tšk.) – penktąją.