jagiellonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jagiellonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jagiellonia“.

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o Barauskas – Lenkijoje

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu. P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje. Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai.
2022-08-01

Klausimų arbitrams turėjęs Valdas Ivanauskas pabrėžė: „Tai – pelnyta pergalė“

Valdas Ivanauskas ir kompanija šiltą rudenio popietę padovanojo įsimintiną dovaną gausiai susirinkusiems aistruoliams. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė po devynių pralaimėjimų iš eilės 3:1 nokautavo favorite laikytą Bulgariją. Sunku prisiminti, kada Lietuva žaidė taip kovingai. Talentu to nepavadinsi, bet tikrų tikriausiu daužymusi, kovingumu, nepaisant visų geltonų kortelių ir varžovų meistriškumo.
2021-10-09

Novikovo įvartis garantavo Ivanausko komandos siutriuškinimą Lenkijoje

Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienį susitiko lietuvių komandos. Arvydas Novikovas pelnė įvartį, o Balstogės „Jagiellonia” 14-ojo turo rungtynėse be vargo įveikė Valdo Ivanausko vadovaujamą Sosnoveco „Zaglebie“. Sosnovece vykusi dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 4:1 (1:0). A. Novikovas rungtyniavo visas 90 minučių.
2018-11-05

A. Novikovo „Jagiellonia“ Lenkijoje patyrė skaudžią nesėkmę

Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. Jose savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Arvydo Novikovo atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ buvo sutriuškinta 0:4 (0:0). Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau nuo rungtynių pradžios svečių „Slack Wroclow“ aikštelėje demonstravo patrauklesnį futbolą ir kūrė daugiau progų. Antrajame kėlinyje pasipylė svečių įvarčiai.
2018-10-01

Valdovų rūmuose pristatyta rinktinės sudėtis ir apranga

Naujai rengiamą UEFA Tautų lygos turnyrą Lietuvos vyrų futbolo rinktinė pradės su nauja apranga ir iššūkiais. Antradienį Valdovų rūmuose Vilniuje pristatyta nacionalinės rinktinės sudėtis, netrukus stosiančios į kovą su Serbijos bei Juodkalnijos ekipomis, ir istorinė apranga. „Tautų lyga – oficialus UEFA turnyras, kokio dar nėra buvę. Mums tai – ir iššūkis, ir galimybė parodyti tai, ką sugebame. Simboliška, kad istorinis turnyras prasideda istoriniais Lietuvai metais.
2018-08-28

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Lietuvos futbolo talentas karjerą tęs Lenkijoje

Vilniaus „Žalgirio“ auklėtinis Justas Lasickas šį sezoną neapsivilks žalios ir baltos aprangos. 20-metis futbolininkas pasirašė sutartį su Balstogės „Jagiellonia“ ekipą ir savo karjerą tęs Lenkijoje. J. Lasickas „Žalgiryje“ debiutavo 2014 metų lapkričio 23 dieną 35-ojo A lygos turo dvikovoje su „Klaipėdos granitu“. Iš viso per keturis metus „Žalgirio“ gretose futbolininkas sužaidė 32 oficialias rungtynes ir pelnė įvartį.
2018-08-21

Arvydas Novikovas pergalę išplėšė įvarčiu 94-ąją minutę

Futbolininkas Arvydas Novikovas tapo rungtynių herojumi. 27-erių lietuvis pelnė įvartį 94-ąją minutę ir išplėšė savo komandai pergalę. Balstogės „Jagiellonia“ Lenkijos čempionato penktojo turo mače savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Glivicių „Piast“. Šeimininkai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę. Įvarčiu pasižymėjo Mile Savkovičius. 58-ąją minutę rezultatą išlygino Patrykas Dziczekas. A. Novikovas žaidė visas rungtynes.