Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Įvarčio vaizdo įrašas

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą.

F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį.

Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.

„Man buvo paskirtas baudinys, bet Marcas priėjo ir paprašė jį realizuoti. Jis sakė, kad jaučiasi pasitikintis, o aš niekada nebuvau žmogus, kuris galvotų tik apie save ir savo skaičius, nors man reikėjo įvarčio. Tačiau aš sutikau, nes komandos gėris yra svarbiausias“, – atskleidė Fedoras.

„Geras kartais sugrįžta - įmušiau antrą baudinį, smagu, kad įkrito. Mačiau, kaip „Koronos“ vartininkas šoko  Marko smūgio metu. Žinojau, kad jis šoks į kampą, todėl pamaniau, kad būtų gera mintis pataikyti į vidurį. Džiaugiuosi, kad tai pavyko, – toliau kalbėjo F.Černychas.

„Šiandien visa komanda puikiai veikė tiek gynyboje, tiek puolime. Tegul viskas tęsiasi taip. Šias rungtynes ​​pamirštame, penktadienį mūsų laukia dar vienas žaidimas. Tikiuosi, kad su „Wisla“ žaisime kaip šiandien. Turime gerą seriją, norime ją tęsti – apibendrino puolėjas.

Tuo metu antroje Lenkijos lygoje Titas Milašius liko ant atsarginių suolo, o lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Termalica B-B“ klubu.

Turkijos antroje lygoje Arvydas Novikovas žaidė visą antrą kėlinį, bet lietuvio ginamas „Samsunspor“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Bandirmaspor“ ekipa.

Kazachstano „Premier“ lygoje svarbius taškus prarado „Aktobe“ klubas. Šįkart jo gretose Artūras Žulpa liko ant suolo, o „Aktobe“ išvykoje 1:3 pralaimėjo vieniems lygos autsaideriams „Akžayik“ klubui. Visgi, nepaisant šio pralaimėjo „Aktobe“ su 42 taškais išlieka pirmoje vietoje ir dar turi keturių taškų pranašumą.

Italijos „Serie C“ lygoje Edgaras Dubickas žaidė 69 minutes, o jo ginamas „Pordenone“ klubas išvykoje su „Renate“ klubu sužaidė lygiosiomis 0:0.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant atsarginių suolo, o lietuvio komanda Veronos „Virtus“ svečiuose 2:3 pralaimėjo „Triestina“ klubui.

Romos „Lazio“ klube ant suolo liko vartininkas Marius Adamonis, o jo ekipa namuose 4:0 sudorojo „Spezia“ klubą.

Norvegjos antroje lygoje Igoris Spiridonovas atrėmė du smūgius, bet taip pat praleido tris įvarčius ir jo atstovaujamas „Bryne“ klubas namuose 0:3 nusileido „Skeid“ ekipai.

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas liko ant atsarginių suolo ir nuo jo stebėjo savo komandos HNK „Gorica“ ir „Šibenik“ lygiąsias rezultatu 1:1.

Portugalijoje iš startinės sudėties buvo išimtas vartininkas Emilijus Zubas, Sekmadienį lietuvis nuo atsarginių suolo palaikė „Arouca“ ekipą, kuri išvykoje su „Pacos Ferreira“ klubu sužaidė taikiai 1:1.