podbeskidzie

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „podbeskidzie“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „podbeskidzie“.

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Po Tito Milašiaus perdavimo – pergalingas rungtynių įvartis

Antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Titas Milašius. Šiandien saugas žaidė visas 90 minučių ir padėjo savo atstovaujamai „Podbeskidzie“ ekipai namuose 1:0 įveikti Katovicų GKS klubą. Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas 62 minutę, o prie jo T. Milašius prisidėjo rezultatyvių perdavimu. Būtent po lietuvio perdavimo pasižymėjo jo komandos draugas Goku.
2022-07-31

Emilijaus Zubo vienuolikė varžysis Lenkijos futbolo lygos lyderių grupėje

Devintą pergalę Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ekstraklasa) XXX turo rungtynėse iškovojo, aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmė bei lyderių (1–8 vietos) grupėje žais vartininko Emilijaus Zubo Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ (38 tšk.) klubas, kuris 2:0 (0:0) įveikė keturioliktojoje pozicijoje likusius „Termalica Bruk-Bet Nieciecza“ (33 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčiais prie pergalės prisidėjo Adamas Mojta (54 min.) ir Mateuszas Moždženas (80 min.