Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę.

V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA

Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.

Ketvirtoje Vokietijos lygoje puolėjas Manfredas Ruzgis žaidė nuo 85 minutės, o lietuvio atstovaujamas Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas namuose 4:1 nugal4jo „Alemannia Aachen“ žaidėjus.

Antroms Turkijos Super lygos rungtynėms Modestas Vorobjovas registruotas šįkart nebuvo, o lietuvio klubas „Istanbulspor“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kayserispor“ klubu.

Titas Milašius nebuvo registruotas „Podbeskidzie“ klubo rungtynėms, kuriose jo klubas namuose 2:1 įveikė Sosnovecų „Zaglebie“ žaidėjus bei taip iškovojo pirmąją pergalę Lenkijos Pirmoje lygoje.

Draugiškose rungtynėse puolėjas Edgaras Dubickas liko ant „Pisa“ klubo suolo, o jo ekioa 1:0 nugalėjo „Carrarese“ klubą.