Svajonių šypsena

Klaidos nešiojant tiesinamąsias kapas: tai užkerta kelią tobulos šypsenos link

Dantų tiesinimas skaidriosiomis kapomis – tai inovatyvus gydymas. Toks tiesinimo metodas – alternatyva pacientams, kurie yra alergiški metalams, taip pat tiems, kurie nenori gydymo breketų sistema, keliantiems aukštus reikalavimus estetikai. Dantų tiesinimas breketais dažnai asocijuojasi su estetiniais (matosi metaliniai arba keramikiniai breketai ir metalinės vielutės), priežiūros (valgant prikimba maistas, sunkiau valyti) ir kitais iššūkiais.

Dantų tiesinimo kapos – kodėl verta jas rinktis?

Jeigu susidūrėte su kreivų, netaisyklingai išaugusių dantų problema, greičiausiai norite juos kuo greičiau ištiesinti ir džiaugtis žavia, sveika šypsena. Vis dėlto, jei dar delsiate ir negalite apsispręsti, kokį dantų tiesinimo metodą pasirinkti, norime jums pristatyti inovatyviausią ir mažiausiai diskomforto sukeliantį dantų tiesinimo būdą – dantų tiesinimą kapomis.

Tiesinamųjų kapų pagalba – ideali šypsena ir nauji mitybos įpročiai

„Nustebau sužinojusi, kad dantis tiesintis niekada nėra vėlu“ , – teigia Nadežda, viena iš daugelio, odontologijos klinikos „Denticija“ pacientų sėkmingai užbaigusių dantų teisinimo kursą skaidriomis kapomis. Tiesinamosios dantų kapos – tai modernus, greitas ir beveik nepastebimas dantų tiesinimo būdas. Nešiodami skaidres kapas pacientai gali gyventi įprastu, kasdieniniu ritmu nejausdami jokių suvaržymų. Susipažinkite su Nadeždos sėkmės istorija tiesinant dantis skaidriosiomis kapomis.

Didžiausios dantų priežiūros klaidos: nedelsiant pakeisite savo įpročius

Dantų valymo esami mokomi nuo ankstyvo amžiaus. Žinome, kad turime valyti dantis du kartus per dieną, vertikaliais ir sukamaisiais judesiais, tačiau retai savęs klausiame, ar tikrai žinome kaip tą daryti. Usefulbeautytips.net pateikia keletą klaidų, kurias darote valydami dantis, ir priežasties, kodėl niekada neturėtumėte valyti dantų iškart po valgio. 1. Padedate dantų šepetėlį atgal jo neišvalydami. Po kiekvieno naudojimo dantų šepetėlį reikia labai gerai išvalyti.

Vis labiau populiarėjantis nematomas dantų tiesinimas – kas tai?

Daugybę metų dantų tiesinimas buvo apipintas šiurpiomis istorijomis ir mitais. Manyta, kad toks dantų gydymas yra ne tik be galo skausmingas, bet ir neestetiškai atrodantis bei nepatogus pacientui. Šiandien situacija visai kitokia, pasirodo, kad dantis galima ištiesinti naudojant specialias, beveik nepastebimas, diskomforto nekeliančias ir lengvai prižiūrimas dantų kapas. Kodėl svarbu ištiesinti kreivus dantis? Ne paslaptis, kad tiesūs dantys atrodo estetiškai.

Kreivi dantys: štai kokią įtaką jie daro mūsų sveikatai

Dantų tiesinimas – procedūra, atliekama ne tik norint pasirūpinti estetika, bet ir siekiant išvengti sveikatos problemų. Šiais laikais yra nemažai priemonių, tinkamų siekiantiems turėti tiesius dantis. Kodėl ne visi dantys yra tiesūs? Yra keletas priežasčių, kodėl mūsų dantys gali būti netiesūs. Taip gali nutikti dėl: per mažo žandikaulio, skirtingų dydžių viršutinio ir apatinio žandikaulio, genetikos. Kad ir kokia būtų priežastis, netiesūs dantys gali daryti įtaką ir bendrai sveikatai.
Į viršų