den bosch

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „den bosch“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „den bosch“.

Fedoro Černycho debiutas Indijoje pažymėtas pralaimėjimu

Penktadienį Indijos Super lygoje debiutavo lietuvis Fedoras Černychas, kuris į aikštę žengė 83 minutę, bet jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys, svečiuose 1:2 nusileido „Odisha“ ekipai. Rumunijos lygos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Rokas Lekiatas, bet jis dar liko ant „U Craiova 1948“ ekipos suolo, o jo komanda namuose 2:1 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“ žaidėjus.
2024-02-03

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Istorinis Gineičio debiutas Italijos „Serie A“ lygoje pažymėtas nesėkme prieš „Milan“

Italijos „Serie A“ lygoje penktadienio ebiutavo lietuvis Gvidas Gineitis. „Torino“ klubui priklausantis 18-metis saugas buvo įtrauktas į startinę komandos sudėtį išvykos rungtynėse prieš AC „Milan“. „San Siro“ stadione G.Gineitis žaidė tik kėlinį, nes po pertraukos „Torino“ treneris Ivanas Juričius pakeitė jaunąjį lietuvį. Tiesa, 25 minutę G.Gineitis buvo įspėtas geltona kortele, todėl laikyti jauną žaidėją aikštėje buvo rizikinga ir tos rizikos I.Juričius priimti nesiryžo.
2023-02-11

Dar vienas įvartis įmuštas iš aikštės vidurio

Pastaruoju metu futbolo pasaulyje itin gausu įvarčių įmuštų iš aikštės vidurio. Ne vienas iš jų įmuštas net ir galva, tačiau penktadienį antrame Olandijos divizione rungtynėse tarp „MVV“ ir „Den Bosch“ ekipų buvo įmuštas dar vienas įvartis – gražuolis.