Fedoro Černycho debiutas Indijoje pažymėtas pralaimėjimu

Penktadienį Indijos Super lygoje debiutavo lietuvis Fedoras Černychas, kuris į aikštę žengė 83 minutę, bet jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys, svečiuose 1:2 nusileido „Odisha“ ekipai.

Rumunijos lygos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Rokas Lekiatas, bet jis dar liko ant „U Craiova 1948“ ekipos suolo, o jo komanda namuose 2:1 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“ žaidėjus.

Antroje Nyderlandų lygoje Tomas Kalinauskas žaidė 60 minučių ir 50 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o jo atstovaujamas „Den Bosch“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Helmond“ klubu.

Titas Krapikas dėl traumos žaisti negalėjo, o be vartininko iš Lietuvos „Audace Cerignola“ klubas išvykoje 0:4 pralaimėjo „Juve Stabia“ klubui.