SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    CZE TUR 22:00

Bolonijos „Virtus“ (16/9) namie po atkaklios kovos 88:84 (19:19, 16:12, 27:27, 26:26) palaužė Belgrado „Partizan“ (12/13) klubą.

Rungtynės prasidėjo gana lygiai, o „Virtus“ nuo antrojo kėlinio ėmė krautis pranašumą – 32:27. Tiesa, skirtumas teliko simbolinis, o po didžiosios pertraukos jį auginti ėmė tritaškį pataikęs Isaia Cordinier – 38:31.

Aleksa Avramovičius pataikė porą reikalingų metimų (39:40), skirtumas tirpo, bet neilgam – šeimininkai šįkart įgijo jau dviženklę persvarą – 51:41. Kevinas Punteris savo iniciatyva vėl išbalansavo šeimininkus – 58:62.

P.J.Dozierio ir K.Punterio dėka rezultatas tapo lygus (62:62), vos prasidėjus ketvirtam kėliniui. Jamesas Nunnally galiausiai išvedė į priekį „Partizan“, bet jam tuo pačiu atsakė Gabrielis Lundbergas – 67:67.

Belgrado komanda siekė perimti iniciatyvą (75:71), bet I.Cordinier lygino rezultatą – 77:77. Jis ir Balša Koprivica apsikeitė metimais (79:79), tad lygybė vėl buvo švieslentėje.

Svarbių baudų stojo mesti A.Smailagičius, jas pataikęs, bet G.Lundbergas smeigė tritaškį – 82:81. Liko 35 sekundės, laikas seko, kol „Partizan“ prasižengė. Awudu Abassas realizavo baudas (84:81), dar pelnė du taškus, o nors „Partizan“ klydo, likus kiek daugiau nei sekundei tritaškį smeigė K.Punteris – 84:86. Po pražangos galutinai „Virtus“ pergalę tvirtino M.Belinelli.

Tornike Shengelia grįžo ant parketo per 22 minutes įmetęs 8 taškus, atkovojęs 5 kamuolius, 4 kartus klydęs, tiek pat prasižengęs, atlikęs perdavimą, provokavęs 4 pražangas ir rinkęs 8 naudingumo balus.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas ir Marco Belinelli (5/13 trit.) – po 20, Isaia Cordinier 12, Tornike Shengelia 8, Bryantas Dunstonas (6 atk. kam.), Danielis Hackettas ir Awudu Abassas – po 7.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22 (3/4 trit.), Jamesas Nunnally 18, Aleksa Avramovičius 16, Perry Dozieris 10, Jaleenas Smithas ir Alenas Smailagičius – po 6.