Eurolygos 25-ojo turo rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/15) ekipa su Roku Giedraičiu namuose 76:85 (17:18, 15:27, 19:19, 25:21) nusileido Barselonos „Barcelona“ (17/8) klubui, kurio garbę gina Rokas Jokubaitis.

„Barcelona“ truktelėjo į priekį antrajame kėlinyje, kai startavo atkarpa 11:2 bei susikrovė dviženklį pranašumą – 30:19. Iki pirmos mačo dalies pabaigos katalonai dar labiau atitrūko – 45:32.

Po didžiosios pertraukos „Crvena Zvezda“ deficitas buvo pasiekęs ir 17 taškų žymą, bet vėliau sumažėjo iki 10-ies. Vis dėlto sužaidus tris kėlinius situacija išliko tokia pati, kokia buvo ir po pirmųjų 20 minučių – 64:51.

Ketvirtajame ketvirtyje Serbijos klubas dar bandė gelbėtis, bet viskas, ką pavyko padaryti, priartėti iki 9 taškų likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes (68:77), bet „Barca“ atsakė savo tiksliomis atakomis ir išlaikė pergalę kišenėje.

R. Giedraitis žaidė 27 minutes, įmetė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 5, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

R. Jokubaitis per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 21 (3/7 tritaškiai), Yago dos Santosas 13 (7 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 12 (10 atk. kam.), Mike‘as Tobey 9.

„Barcelona“: Dario Brizuela 20 (6/7 tritaškiai), Janas Vesely 16 (8 atk. kam.), Nicolasas Laprovittola 12 (2/6 tritaškiai), Jabari Parkeris ir Rokas Jokubaitis po 9.