fedoras černychas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fedoras černychas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fedoras černychas“.

Kapitonas tikisi kitokio rinktinės veido Kaune: „Taip žaisti negalima“

Ne kartą kartoję, kad privalo nugalėti Gibraltarą, Lietuvos futbolininkai užsidėjo sau antpečius, kurių nusiimti Algarvės stadione taip ir nesugebėjo. Nors pergalė prieš Gibraltarą pasiekta rezultatu 1:0, tačiau ji po rungtynių nedžiugino nei rinktinės žaidėjų, nei trenerių. Kiekvieną švilpuką komentavę, provokavę ir po kiekvienos pražangos mirdavę nominalūs aikštės šeimininkai lietuvaičius įvėlė į žaidimą, kuriame dominavo klaidos bei renkamos geltonos kortelės.
2024-03-22

Fiodoras Černychas atsidarė savo įvarčių sąskaitą Indijoje

Sekmadienį Indijos Super lygoje savo įvarčių sąskaitą atsidarė puolėjas Fiodoras Černychas. Lietuvis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas namuose 4:2 įveikė „Goa“ žaidėjus. Verta paminėti, kad „Goa“ pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius, o „Blasters“ nebuvo pasižymėję, bet antrajame kėlinyje Keralos komanda pelnė keturis įvarčius be atsako. F. Černychas įmušė paskutinį komandos įvartį 88 minutę, o taip pat prisidėjo prie uždirbto baudinio.
2024-02-26

Fedoro Černycho debiutas Indijoje pažymėtas pralaimėjimu

Penktadienį Indijos Super lygoje debiutavo lietuvis Fedoras Černychas, kuris į aikštę žengė 83 minutę, bet jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys, svečiuose 1:2 nusileido „Odisha“ ekipai. Rumunijos lygos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Rokas Lekiatas, bet jis dar liko ant „U Craiova 1948“ ekipos suolo, o jo komanda namuose 2:1 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“ žaidėjus.
2024-02-03

Fedoras Černychas surado tolimą karjeros stortelę – rungtyniaus Indijos klube

Praėjusį sezoną Graikijoje rungtyniavęs Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas keliasi į Indiją ir rungtyniaus FC „Kerala Blasters“ komandoje. Šios komandos sporto direktorius yra lietuvis Karolis Skinkys. „Kerala Blasters“ ekipa įkurta 2014 m. gegužę ir rungtyniauja Indijos Super lygoje (ISL). Didžiąją daugumą komandos sudaro indai, taip pat yra puolėjai iš Graikijos ir Ganos, saugai iš Juodkalnijos ir Japonijos bei gynėjas iš Kroatijos.
2024-01-10

Paaiškėjo FIFA geriausi: kaip šiuose rinkimuose balsavo Lietuvos atstovai?

Vakar paaiškėjo laureatai FIFA „The Best“ rinkimuose, o keliose nominacijose savo balsus tradiciškai atidavė ir Lietuvos futbolo atstovai. Iš viso buvo įvertinti aštuonių nominacijų laimėtojai, o šešiose iš jų savo balsus atiduoda ir nacionalinių asociacijų atstovai.
2023-02-28

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o Barauskas – Lenkijoje

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu. P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje. Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai.
2022-08-01

Gerą formą demonstruojantis Fedoras Černychas vėl mušė Lenkijos lygos rungtynėse

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjo lietuvis Fedoras Černychas. Jei prieš savaitę lietuvio įvartis komandai atnešė tašką, šįkart šis įvartis „Jagiellonia“ klubui nepadėjo. „Jaga“ išvykoje 1:4 nusileido Ščecino „Pogon” klubui. F. Černychas žaidė startinėje sudėtyje, o įvartį pelnė 30 minutę, kuomet nestabdęs kamuolio smūgiu iš oro jį pasiuntė į vartų kampą.
2021-10-24

Fedoro Černycho įvarčio klubo pergalei neužteko

Lenkijoje įvartį pelnė Fedoras Černychas, tačiau to Bastogės „Jagiellonia“ klubui neužteko ir jis pasitraukė iš Lenkijos taurės. „Jaga“ namuose 1:3 nusileido Gdansko „Lechia“ ekipai. F.Černychas žaidė startinėje sudėtyje, aikštėje praleido 77 minutes, o įvartį pelnė 64 minutę. Lietuvio įvartis ir buvo paskutinis šiose rungtynėse. Tuo metu Austrijos taurėje savo pasirodymą baigė Insbruko „Wacker“ klubas su Luku Fridriku.