Sekmadienį Indijos Super lygoje savo įvarčių sąskaitą atsidarė puolėjas Fiodoras Černychas. Lietuvis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas namuose 4:2 įveikė „Goa“ žaidėjus.

Verta paminėti, kad „Goa“ pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius, o „Blasters“ nebuvo pasižymėję, bet antrajame kėlinyje Keralos komanda pelnė keturis įvarčius be atsako.

F. Černychas įmušė paskutinį komandos įvartį 88 minutę, o taip pat prisidėjo prie uždirbto baudinio.

Ši pergalė leido „Blasters“ klubui, kuriame sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, nutraukti trijų pralaimėjimų seriją ir su 29 taškais pakilti į ketvirtą lygos vietą.