manfredas ruzgis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manfredas ruzgis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manfredas ruzgis“.

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Lasicko klubas pateko į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą šįvakar žengė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Slovėnijos čempionai Latvijoje 2:1 įveikė vietos „Valmiera“ klubą ir šventė pergalę bendru rezultatu 4:2, kadangi namuose „Olimpija“ taip pat laimėjo 2:1. J. Lasickas nugalėtojų gretose žaidė nuo 84 minutės. Tuo metu šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas, kuris jėgas išbandė su Dortmundo „Borussia“ klubu.
2023-07-20

Jaunimo rinktinės sudėtyje – trys naujokai

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės treneris Caritas Falchas paskelbė žaidėjų sudėtį, kuri ruošis Europos čempionato atrankos rungtynėms su Danija. Iš 23 futbolininkų, kurie dalyvaus rinktinės stovykloje, 10 atstovauja užsienio klubams. Po sunkios traumos atsigavo ir po ilgos pertraukos rinktinėje bus „Koln“ klube rungtyniaujantis Manfredas Ruzgis.
2017-08-23

Išrinko sudėtį Europos U-21 čempionato atrankos startui

Į Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės sudėtį pirmosioms Europos čempionato atrankos rungtynėms Telšiuose pakviesti 23 žaidėjai. Lietuvos U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė birželio 8-ąją Telšiuose pradės atrankos į 2019 metų Europos čempionatą ciklo 3 grupės varžybas. Iš futbolininkų, kurie pakviesti į treniruočių stovyklą, 10 rungtyniauja užsienyje – Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Baltarusijoje, Olandijoje, Slovakijoje, Airijoje.
2017-06-02

Treneris Edgaras Jankauskas po sutriuškinimo: gavome gerą pamoką

Slovakijoje pirmą pralaimėjimą rezultatu 0:4 atrankos cikle patyrusios Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pripažino, kad pirmas įvartis palaužė komandą, o varžovai pademonstravo savo aukščiausią meistriškumą. Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Edgaro Jankausko komentaras po rungtynių: „Pamatėme, kokia galinga yra Slovakijos rinktinė. Viskas susiklostė ne taip, kaip planavome. Per anksti praleidome įvarčius ir nesugebėjome atsitiesti.