Į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą šįvakar žengė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Slovėnijos čempionai Latvijoje 2:1 įveikė vietos „Valmiera“ klubą ir šventė pergalę bendru rezultatu 4:2, kadangi namuose „Olimpija“ taip pat laimėjo 2:1.

J. Lasickas nugalėtojų gretose žaidė nuo 84 minutės.

Tuo metu šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas, kuris jėgas išbandė su Dortmundo „Borussia“ klubu. „Bundesliga“ vicečempionai laimėjo 3:2, bet „Rot-Weiss“ gretose vieną įvarčių pelnė lietuvis Manfredas Ruzgis

Puolėjas žaidė 73 minutes, atliko ne vieną pavojingą smūgį, o įvartį tolimu šūviu pelnė 69 minutę. Po M.Ruzgio įvarčio rezultatas buvo lygus 2:2, bet „Borussia“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę.

Dar kitose draugiškose rungtynėse Emilijus Zubas išlaikė sausus vartus, o jo ginamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vokietijos „Braunschweig “ klubu.