Emilijus Zubas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Emilijus Zubas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Emilijus Zubas“.

Sunkią traumą patyręs Lietuvos rinktinės vartininkas ilgam iškrito iš rikiuotės

Tel Avivo „Hapoel“ vartininkas Emilijus Zubas treniruotės metu patyrė kelio traumą ir išsamesnių tyrimų sugrįžo į Lietuvą. Tačiau tyrimai nieko gero neparodė – 33-ejų metų vartininkui plyšo priekiniai kryžminiai raiščiai ir meniskas. Dėl tokio rimtumo traumos vartininku prireiks operacijos po kurios jis nežais net apie 8 mėnesius. Tai reiškia, kad lietuvis nežais ne tik šiame sezone, bet praleis ir kito sezono pirmą pusę.
2024-04-30

Į Izraelį sugrįžęs Lietuvos futbolininkas ateities pernelyg neplanuoja: „Čia viskas gali pasikeisti per minutę ar valandą“

Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Emilijus Zubas sugrįžo į Izraelį. Tel Avivo „Hapoel“ atstovaujantis lietuvis Izraelį paliko dieną po „Hamas“ atakų spalio 7-ąją, bet dabar teigia, kad jau buvo pasirengęs vėl sugrįžti, nes atsinaujina ir šalies čempionatas. Šalies futbolo lygoje artimiausios rungtynės bus žaidžiamos jau savaitgalį. Kai spalio pradžioje prasidėjo „Hamas“ teroristų atakos, 33-erių vartininkas Tel Avive buvo su žmona, mažamečiu vaiku bei mama.
2023-11-29

Apie nežinomybę kalbėjęs iš Izraelio sugrįžęs Lietuvos futbolininkas: „Tą akimirką galvojau tik apie šeimą“

Lietuvos rinktinės vartininkas Emilijus Zubas ruošėsi dar vienam sezono mačui su Tel Avivo „Hapoel“, kai šeštadienio rytą Izraelyje viskas pasikeitė. 33-erių E. Zubas šiuo metu su šeima jau Lietuvoje, bet į klausimą apie savo ateitį klube kol kas atsakyti negali ir pats futbolininkas. Lietuvis Izraelyje jau yra žaidęs 2016-2020 metais, tiesa, tada atstovavo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubui. Nuo šio sezonu, kaip minėta, futbolininkas gina Tel Avivo „Hapoel“ garbę.
2023-10-09

Lasicko klubas pateko į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą šįvakar žengė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Slovėnijos čempionai Latvijoje 2:1 įveikė vietos „Valmiera“ klubą ir šventė pergalę bendru rezultatu 4:2, kadangi namuose „Olimpija“ taip pat laimėjo 2:1. J. Lasickas nugalėtojų gretose žaidė nuo 84 minutės. Tuo metu šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas, kuris jėgas išbandė su Dortmundo „Borussia“ klubu.
2023-07-20

Lietuvos rinktinės vartininkas Zubas: „Kai žaidi už Lietuvą, emocijos yra visai kitokios nei žaidžiant klube“

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą kontrolinėje dvikovoje 0:0 išsiskyrė su Graikijos komanda, o vienas pagrindinių lietuvių herojų buvo Emilijus Zubas. Vartininkas rungtyniavo įspūdingai, puikiai vadovavo komandai ir ne sykį ją gelbėjo nuo potencialių įvarčių. Po dvikovos reziumuodamas įvykius aikštėje jis teigė, jog tokiu rezultatu galima pasidžiaugti ir pasiimti gerų pamokų ateičiai.
2023-03-28

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Emilijus Zubas sulaukė Portugalijos aukščiausios lygos klubo kvietimo

Pastaruosius devynerius metus užsienio klubuose rungtyniaujantis vartininkas Emilijus Zubas verčia naują karjeros lapą. 31 metų panevėžietis keliasi į Portugalijos aukščiausios lygos klubą „Arouca“, praneša 15min žurnalistas Marius Bagdonas. Sutartis pasirašyta iki 2023 metų vasaros.
2021-12-10

Šimkus žengė į Izraelio taurės aštuntfinalį, Skarbalius laimėjo Danijoje

Penktadienį į Izraelio taurės aštuntfinalį žengė Domantas Šimkus su Kfar Sabos „Hapoel“ klubu. Šešioliktfinalio rungtynes prieš „MS Kafr Qasim“ ekipą lietuvio komanda laimėjo 2:0, o pats D.Šimkus žaidė startinėje sudėtyje. Turkijos Pirmoje lygoje Emilijus Zubas praleido du įvarčius, o jo atstovaujamas Adanos „Demirspor“ klubas 1:2 nusileido „Altay“ ekipai. Lietuvį du kartus vos per dvi minutes (4 ir 5 min.) nuginklavo patyręs puolėjas Marco Paixao.
2021-02-20

Po pergalės Estijoje Lietuvos rinktinę palieka vartininkas

Po pergalingų kontrolinių rungtynių prieš Estijos rinktinę Lietuvos komandoje – pokyčiai. Kaip praneša LFF, dėl asmeninių priežasčių rinktinės stovyklą anksčiau laiko palieka vartininkas Emilijus Zubas. Rinktinėje jį pakeis „Kauno Žalgirio“ vartų sargas Deividas Mikelionis. Deividas Mikelionis yra atstovavęs Lietuvos jaunimo U-21 rinktinei, tačiau nacionalinėje rinktinėje oficialių rungtynių dar nėra sužaidęs. Lietuvos rinktinė draugiškame mače trečiadienio vakarą 3:1 nugalėjo Estiją.