edgaras dubickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras dubickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras dubickas“.

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Italijoje – lietuvių klubai krito ketvirtfinalyje

Šįvakar Italijoje žaidė du lietuviai, bet abu jie patyrė pralaimėjimus. Italijos „Serie C“ klubų „Coppa Italia“ taurės turnyre savo pasirodymus baigė Linas Mėgelaitis ir Edgaras Dubickas. L.Mėgelaitis žaidė visas ketvirtfinalio rungtynes, bet jo atstovaujamas „Viterbese“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Padova“ ekipai. Tuo metu E.Dubickas žaidė nuo 60 minutės, bet ir jo atstovaujama „Piacenza“ ekipa ketvirtfinalyje pralaimėjo 0:1, tik ji tokiu rezultatu nusileido „Fidelis Andria“ ekipai.
2021-11-24

Naujasis futbolo rinktinės štabas lieka be pergalių: „Buvome verti taško“

Lietuvos rinktinė buvo visiškai netoli pirmojo taško pasaulio čempionato atrankos varžybose, tačiau dvikovos pabaigoje praleidę įvartį lietuviai išvykoje minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Bulgarijos rinktinei. Po dvikovos spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinę treniravęs Tomas Ražanauskas teigė, jog žaidybinis planas buvo vykdytas neblogai, tačiau vietomis pritrūko šviežumo bei fizinių jėgų, kas ir galėjo kainuoti praleistą įvartį.
2021-09-06

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Jaunimo rinktinė po atkaklios kovos nusileido Lenkijos komandai

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė namuose garbingai kovėsi su Lenkijos bendraamžiais, tačiau varžovams pergalę atnešė du tikslūs smūgiai per paskutinį pusvalandį. Lietuvos komandos sudėtyje po paskutinių rungtynių Danijoje įvyko keli pasikeitimai. Rinktinės gretose pasirodė Ričardas Šveikauskas, Rimvydas Sadauskas, Edvinas Kloniūnas, Skirmantas Rakauskas, Domantas Antanavičius ir Ernestas Mickevičius.