istanbulspor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „istanbulspor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „istanbulspor“.

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

„Vytauto“ gretose – dar vienas naujokas

Po ilgai trukusių paieškų Prienų-Birštono „Vytautas“ turi dar vieną naujoką. Prie komandos artimiausiu metu prisijungs 29 metų 208 cm ūgio Kervinas Bristolis. Su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Haičio pilietybę turinčiu vidurio puolėju sutartis sudaryta iki šio sezono pabaigos. 2017–2018 metų sezoną K. Bristolis pradėjo Kijevo „Budivelnik“ ekipoje. Aukštaūgis Ukrainos pirmenybėse per 14 rungtynių rinko 3,4 taško, atkovojo 5,7 kamuolio ir blokavo 1,5 metimo.