Bryne

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Bryne“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Bryne“.

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o Barauskas – Lenkijoje

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu. P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje. Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai.