Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje du lietuvius turinti „Jagiellonia“ namuose 2:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ ekipą.

Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtyje, tačiau antrajame kėlinyje abu sėdo ant atsarginių suolo. A. Novikovas buvo pakeistas 65-ąją, o F. Černychas – 87-ąją minutę.

Pastarasis 27 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Cillianas Sheridanas. Antrasis įvartis krito per teisėjo pridėtą laiką – pasižymėjo F. Černychą pakeitęs Dmytro Khomchenovskiy.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ su 37 taškais išlieka pirmojoje turnyro lentelės vietoje, o „Wisla“ su 23 taškais žengia penkta.