cillianas sheridanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cillianas sheridanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cillianas sheridanas“.

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Draugiškose rungtynėse – Arvydo Novikovo įvartis

Draugiškose futbolo rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. 27-erių lietuvis tiksliu smūgiu prisidėjo prie įtikinamos Balstogės „Jagiellonia“ pergalės. Lenkijos komanda 4:1 (1:0) nugalėjo Bukarešto „Dinamo“. A. Novikovas kamuolį į vartus pasiuntė 53-ąją minutę. „Jagiellonia“ gretose taip pat pasižymėjo Cillianas Sheridanas (3 minutė), Ivanas Runje (49 min.) ir Romanas Bezjakas (72 min.). 66-ąją minutę įvartį „Dinamo“ komandai pelnė Denisas Ciobotariu.
2018-07-10

Fiodoras Černychas įvarčiu prisidėjo prie „Jagiellonia“ pergalės išvykoje

Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybių 36-ojo turo rungtynėse pergalę iškovojo Balstogės „Jagiellonia“. Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda išvykoje 2:1 įveikė „Bruk-Bet Termalica“ ekipą. Abu lietuviai rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet A. Novikovas 76-ą minutę buvo pakeistas. Įvarčiu pasižymėjęs F.Černychas žaidė visas rungtynes. F. Černychas 16-ąją minutę pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.
2017-05-28

Lenkijoje – rezultatyvus Fiodoro Černycho perdavimas ir „Jagiellonia“ pergalė

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje du lietuvius turinti „Jagiellonia“ namuose 2:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ ekipą. Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtyje, tačiau antrajame kėlinyje abu sėdo ant atsarginių suolo. A. Novikovas buvo pakeistas 65-ąją, o F. Černychas – 87-ąją minutę. Pastarasis 27 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Cillianas Sheridanas.
2017-05-13

Lietuvių atstovaujamas „Jagiellonia“ sugrįžo į Lenkijos čempionato viršūnę

Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai Lenkijos futbolo čempionate pasiekė labai svarbią pergalę, kai išvykoje 1:0 nugalėjo Glivicių „Piast“ komandą. Tai buvo septintosios iš eilės „Jagiellonia“ nepralaimėtos rungtynės „Ekstraklasa“ pirmenybėse (5 perg., 2 lyg.). Pergalingą įvartį Balstogės komandai 25-ąją minutę įmušė Cillianas Sheridanas. Starto sudėtyje žaidęs Fiodoras Černychas rungtyniavo visas 90 minučių, o Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė po keitimo 59-ąją minutę.
2017-04-22

Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda sugrįžo į Lenkijos lygos viršūnę

Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai vėl aplenkė Varšuvos „Legia“ klubą ir užkopė į pirmąją vietą Lenkijos futbolo čempionate. „Jagiellonia“ komanda, kurioje nuo pat rungtynių pradžios iki pabaigos žaidė Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Fiodoras Černychas, savo aikštėje 1:0 palaužė Niececzos „Termalica“. Ši vos 700 gyventojų miestelio ekipa, užimanti septintąją vietą Lenkijos pirmenybėse, ilgai priešinosi, bet 79 minutę Cillianas Sheridanas realizavo 11 metrų baudinį.