Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai.

V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“.

Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.

„Asteras“ rungtynes baigė dešimtiese – 48-ąją minutę antroji geltona kortelė parodyta Michaliui Maniui.

V. Slivka žaidė viską mačą, o 29-ąją minutę buvo įspėtas.

Pirmąjį susitikimą „Hibernian“ namuose laimėjo 3:2.

Itin rezultatyviai klostėsi Vila do Kondės „Rio Ave“ ir Balstogės „Jagiellonia“ susitikimas. Jis Portugalijoje baigėsi 4:4 (1:2).

Du įvarčius „Jagiellonia“ pelnė Tarasas Romančukas (56, 79 minutėmis), po vieną – Cillianas Sheridanas (6 min.) ir Martinas Pospišilas (72 min.).

„Rio Ave“ dublį įmušė Galeno (28, 45+3 min.). Įvarčius pridėjo Gelsonas (63 min.) bei Damienas Furtado (84 min.).

„Jagiellonia“ saugas A. Novikovas žaidė iki 87-osios minutės.

Pirmajame mače namuose Balstogės komanda triumfavo 1:0.

Lietuvos čempionė „Sūduva“ trečiajame kvalifikaciniame etape susikaus su stipriausia Latvijos komanda Jūrmalos „Spartaks“.

Ji ketvirtadienį San Marine 3:0 (2:0) sutriuškino Montedžardino „La Fiorita“.

Dubliu pasižymėjo Ariagneris Smithas (26, 66 min.). Kartą kamuolį į vartus siuntė Diego Ezequielis Aguirre (45+2 min.).

„La Fiorita“ 33-ąją minutę neteko antrąją geltoną kortelę užsidirbusio Lucos Righini.

Pirmosiose rungtynėse Jūrmaloje šeimininkai varžovų nepasigailėjo – 6:0.

Į Lietuvą atvyks garsioji Ispanijos „Sevilla“. Ji Vengrijoje 3:1 (1:0) įveikė Budapešto „Ujpest“.

Ispanijos komandai du įvarčius pelnė Pablo Sarabia (35, 50 min.), vieną – Luisas Murielis (83 min.).

„Ujpest“ garbės įvartį įmušė Donatas Zsoteris (77 min.).

Pirmajame mače „Sevilla“ Ispanijoje buvo stipresnė 4:0.