pablo sarabia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pablo sarabia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pablo sarabia“.

Pasaulio futbolo čempionato atrankoje italai taikiai išsiskyrė su šveicarais

Pasaulio čempionato atrankos C grupės rungtynės tarp Šveicarijos ir Italijos rinktinių baigėsi be įvarčių 0:0. Ciro Immobile 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Lorenzo Insigne 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito. Jorginho 53-ąją minutę nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir pasižymėti šiame susitikime nepavyko.
2021-09-06

Prieš mūšį su Lietuva ispanai sužaidė lygiosiomis

Draugiškos rungtynės tarp Ispanijos ir Portugalijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Ferranas Torresas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Alvaro Morata 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Tikslaus perdavimo sulaukęs Pablo Sarabia 58-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2021-06-04

„Sevilla“ atvyksta į Lietuvą: ko užsiprašė futbolo žvaigždės?

Į Lietuvą atvyksta tokio masto futbolo klubas, kokio čia nebuvo 13 metų. 2005-aisiais su „Kaunu“ žaidė tuomet UEFA Čempionų lygos nugalėjo vardą gynęs „Liverpool“. Šįkart su Vilniaus „Žalgiriu“ rungtyniaus šeštąją vietą Europos klubų reitinge užimanti „Sevilla“. Kokių pageidavimų turi futbolo žvaigždės? Iš oro uosto – kaip paprasti mirtingieji Žalgiriečiai su „Sevilla“ žais atsakomąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes.
2018-08-14

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

„Sevilla“ futbolininkai iš taurės varžybų išmetė „Atletico“

Netikėtumas Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje. Madrido „Atletico“ eliminavo „Sevilla“ futbolininkai. Jie atsakomosiose rungtynėse antradienį namie triumfavo 3:1 (1:1). Nugalėtojams įvarčius pelnė Sergio Escudero (1 minutė), 11 metrų baudinį realizavęs Everas Banega (48 min.) ir Pablo Sarabia (78 min.). „Atletico“ gretose pasižymėjo Antoine’as Griezmannas, kamuolį į vartus nukreipęs 13-ąją minutę.
2018-01-24

Ispanijoje taškus prarado kiekybine persvara nepasinaudojusi „Sevilla“

Penktadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 36-ojo turo starte taškus prarado namuose žaidusi „Sevilla“. Ji lygiosiomis 1:1 (1:0) išsiskyrė su rungtynes dešimtiese baigusiu San Sebastiano „Real Sociedad“. Pirmojoje mačo pusėje įvartį pelnė vienintelė „Sevilla“. Šeimininkus pačioje kėlinio pabaigoje, 41-ąją minutę, į priekį išvedė Pablo Sarabia. Sevilijos futbolininkai persvara džiaugėsi 20 žaidimo minučių. 61-ąją rezultatą išlygino meksikietis Carlosas Vela.