Pasaulio čempionato atrankos C grupės rungtynės tarp Šveicarijos ir Italijos rinktinių baigėsi be įvarčių 0:0.

Ciro Immobile 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Lorenzo Insigne 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Jorginho 53-ąją minutę nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir pasižymėti šiame susitikime nepavyko.

Nicolo Zaniolo 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Šveicarijos rinktinės vartininkas.

Belgijos rinktinė E grupės rungtynėse 3:0 sutriuškino Čekijos futbolininkus.

Romelu Lukaku 8-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šiose rungtynėse Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Yannickas Carrasco 11-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Edenas Hazardas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino belgų pranašumą 2:0.

Alexis Saelemaekersas 65-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tuo tarpu Vokietijos rinktinė J grupės rungtynėse net 6:0 nušlavė Armėnijos futbolininkus.

Serge‘as Gnabry du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir Vokietijos rinktinė įgijo apčiuopiamą pranašumą 2:0.

Marco Reusas 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Timo Werneris pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino vokiečių pranašumą 4:0.

Jonas Hofmannas ir Karimas Adeyemi taip pat pridėjo po įvartį šiose rungtynėse, o Vokietijos rinktinė iškovojo pergalę 6:0.

Ispanijos rinktinė B grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Gruzijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Jose Gaya 14-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir Ispanijos rinktinė šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 1:0.

Carlosas Soleris 25-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino komandos pranašumą 2:0.

Ferranas Torresas ir Pablo Sarabia taip pat nukreipė po vieną kartą kamuolį į vartus ir ispanai iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.