asteras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asteras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asteras“.

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Graikijos čempionate – pirmas Deivido Česnauskio įvartis

28-erių metų Lietuvos rinktinės saugas Deividas Česnauskis pelnė pirmąjį savo įvartį Graikijos čempionate. Lietuvis, kuris atstovauja „Ergotelio“ klubui,  pasižymėjo 6-ojo turo rungtynėse išvykoje su Tripolio „Asteras“ ekipa. „Ergotelio“ futbolininkai šventė pergalę rezultatu 4:2 (2:1), o D. Česnauskis, aikštėje pasirodęs tik  60 min. po keitimo, įvartį įmušė pačioje mačo pabaigoje – 90 minutę. Mūsiškis taikliu smūgiu nuo virpsto pasiuntė kamuolį į vartus iš baudos aikštelės.