ariagneris smithas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ariagneris smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ariagneris smithas“.

„Panevėžio“ klubo lyderis patyrė sunkią traumą

Lietuvos čempiono futbolo klubo „Panevėžys“ puolėjas Ariagneris Smithas patyrė traumą atstovaudamas Nikaragvos rinktinei. CONCACAF Tautų lygos rungtynių su Dominikos Respublika 75-ąją minutę A. Smithas susižeidė ir buvo neštuvais išgabentas iš aikštės. Norėdamas pasiekti kamuolį, puolėjas susidūrė su varžovu – lūžo blauzdikaulis. Nikaragvoje „Panevėžio“ futbolininkui buvo atlikta operacija.
2023-11-30

„Panevėžio“ atakų lyderis tapo geriausiu A lygos žaidėju balandį

Nuo pat čempionato starto iniciatyvą perėmęs „Panevėžys“ didžiojoje dalyje rungtynių varžovus pranokdavo galingu puolimu. Ryškiausias vaidmuo atakuojant tenka Nikaragvos rinktinės puolėjui Ariagneriui Smithui, kuris, suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos bei žurnalistų balsus, buvo pripažintas geriausiu balandžio mėnesio žaidėju.
2023-05-23

Rezultatyviausias „Panevėžio“ žaidėjas lieka klube

Futbolo klubas „Panevėžys“ išsaugojo rezultatyviausią komandos praėjusio „Optibet A lygos“ sezono žaidėją. Puolėjas Ariagneris Smithas ir toliau atstovaus Lietuvos čempionato bronzos medalininkams. 2022-aisiais Nikaragvos rinktinės atstovas Panevėžyje žaidė nuomos pagrindais, priklausydamas Jūrmalos „Spartaks“ ekipai. Šį tarpsezonį Lietuvos ir Latvijos ekipoms pavyko pasiekti susitarimą, pagal kurį A. Smithas buvo perleistas „Panevėžiui“ – su juo sudarytas kontraktas dviem sezonams.
2023-01-20

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.