martinas pospišilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas pospišilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas pospišilas“.

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Fedoras Černychas prie sunkios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Fedoras Černychas sekmadienį pažymėjo rezultatyviu perdavimu ir pergale. Balstogės „Jagiellonia“ po atkaklios bei permainingos kovos svečiuose 3:2 (1:1) nugalėjo Kelcų „Korona“ futbolininkus. F. Černychas asistavo Cillianui Sheridanui, kuris įmušė 57-ąją minutę. 6-ąją pasižymėjo Martinas Pospišilas, o „Jagiellonia“ pergalę lėmė 92-ąją minutę į vartų tinklą įkritęs kamuolys. Jį ten nukreipė „Korona“ atstovas Kenas Kallaste.