wisla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wisla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wisla“.

Policija sukelta ant kojų: atvyks vieni aršiausių sirgalių pasaulyje

Sėkmingą periodą išgyvenantis Lietuvos klubinis futbolas skina pergales tarptautinėse varžybose. Jos sirgaliams suteikia džiaugsmo, bet priverčia sunerimti šalies policiją. „Sūduva“ ruošis visiems įmanomiems scenarijams Marijampolės „Sūduva“ pirmajame UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio turnyro etape sensacingai eliminavo Nikosijos APOEL.
2018-07-20

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.
2017-11-05

Moterų Eurolygoje – nuostabus Gintarės Petronytės pasirodymas

Dvigubas dublis – 29 taškai, 11 atkovotų kamuolių. 35 naudingumo balai. Tokias moterų Eurolygos rungtynes sužaidė Gintarė Petronytė. Krepšininkės atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ svečiuose 72:71 (15:19, 15:19, 20:12, 22:21) palaužė Bren l’Alė „Castors Braine“. „Galatasaray“ nesutrukdė prastas tritaškių pataikymas – tikslą pasiekė du iš 12-os bandymų.
2017-11-02

Žydrūnas Grudzinskas: pagrindinė problema – kaip sutalpinti vaikus

Rugsėjo mėnuo futbolo akademijai „Žalgirietis“ turi dvejopą potekstę – treneriai nekantriai laukia po atostogų pasirodysiančių jaunųjų futbolininkų, tačiau tuo pačiu įsisuka į tikrą atsakingų darbų karuselę. 2008 metais įsteigtas „Žalgirietis“ kelis paskutinius metus žengia išvien su „Žalgirio“ futbolo klubu, kuriam priklauso 50 proc. akademijos dalių. Taip pat strateginio partnerio pagrindinė misija – ugdyti jaunąją kartą, papildysiančią reprezentacinę Vilniaus ekipą.
2017-09-08

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

Lenkijoje – rezultatyvus Fiodoro Černycho perdavimas ir „Jagiellonia“ pergalė

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje du lietuvius turinti „Jagiellonia“ namuose 2:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ ekipą. Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtyje, tačiau antrajame kėlinyje abu sėdo ant atsarginių suolo. A. Novikovas buvo pakeistas 65-ąją, o F. Černychas – 87-ąją minutę. Pastarasis 27 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Cillianas Sheridanas.
2017-05-13

Fiodoras Černychas pelnė įvartį Lenkijos futbolo čempionate

2016–2017 metų sezono Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmojo turo rungtynės tarp čempiono titulą ginančio Varšuvos „Legia“ klubo ir Fiodoro Černycho atstovaujamos Baltogės „Jagiellonia“ komandos baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo po Michailo Aleksandrovo (45 min.), o Lietuvos rinktinės puolėjas rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (56 min.
2016-07-17

Lenkijos futbolo sirgaliai į Lietuvą atsivežė kastetą ir mačetę

Rungtynių tarp Lietuvos ir Olandijos komandų išvakarėse lenkų „Legia“ komandos gerbėjai pridarė nuostolių vos kirtę sieną. Lazdijų rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto sugadinimo „Statoil“ degalinėje.  Įtariamieji kol kas nesulaikyti. Manoma, jog jie pasirodys Kaune, kur šiandien Europos taurės turnyro kvalifikaciniame etape susirungs Tauragės „Tauras“ ir olandų „ADO den Haag“ vienuolikės.

Lenkijos futbolo klubas nubaustas už patriotinį plakatą

Lenkijos aukščiausios futbolo lygos klubas Gdansko „Lechia“ buvo nubaustas 5 tūkst. zlotų bauda už tai, kad per rungtynes su Krokuvos „Wisla“ ekipos sirgaliai tribūnose iškabino plakatą, primenantį 1939 metų rugsėjo 17 dieną įvykdytą Sovietų Sąjungos invaziją į Lenkiją. „17 09 1939 – Ketvirtasis Lenkijos padalijimas“ - toks įrašas puikavosi sirgalių plakate. Tačiau toks patriotinis palaktas užkliuvo šalies futbolo federacijai.
2009-09-25

Čempionų lygoje – Estijos ekipos sensacija

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynės. Jose, skirtingai nei Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“, pergales šventė ir kelialapius į kitą turnyro etapą iškovojo tiek Estijos, tiek Latvijos atstovai.