2016–2017 metų sezono Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmojo turo rungtynės tarp čempiono titulą ginančio Varšuvos „Legia“ klubo ir Fiodoro Černycho atstovaujamos Baltogės „Jagiellonia“ komandos baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Aikštės šeimininkai pirmavo po Michailo Aleksandrovo (45 min.), o Lietuvos rinktinės puolėjas rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (56 min.).

80-ą minutę aikštėje F. Černychą pakeitė Karolis Šwiderskis, o čempionai mačą baigė be iš aikštės pašalinto M. Aleksandrovo (86 min.).

Šešiolikos ekipų turnyre pirmauja pergalėmis sezoną pradėjusios bei po tris taškus surinkusios Chožuvo „Ruch“, Krokuvos „Wisla“ bei Plocko „Wisla) vienuolikės.