Vakar buvo sužaisti pirmieji trys UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo atsakomieji susitikimai. Juose nepasisekė favoritais laikytiems „Barcelona“ ir „Juventus“ klubams, kurie nesugebėjo įveikti savo varžovų.

Josepo Guardiolos vadovaujama Ispanijos grandė „Barcelona“, po pergalės namuose net 4:0, vakar nebesurado jėgų ir noro kovoti ir patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą 0:1 nuo Krokuvos „Wisla“ vienuolikės. Vienintelį įvartį lenkai pelnė po kampinio – 52 minutę smūgiu galva Victorą Valdesą nuginklavo gynėjas iš Brazilijos Guedesas de Lima Cleberas. Nors revanšo minimali rezultatu „Wisla“ komandai ir neužteko, pergalė prieš vieną tituluočiausių pasaulio klubų – nemaža paguoda.

Turino „Juventus“ futbolininkams atsakomajame mače taip pat teko paprakaituoti. Petržalkos  „Artmedia“ ekipa nebuvo linkusi kelti baltos vėliavos net po Italijoje patirtos triuškinamos nesėkmės 0:4 – slovakai jau 13 minutę išsiveržė į priekį, kai po fantastiško smūgio Gianluigiui Buffonui šansų nepaliko saugas Branislavas Fodrekas. Tiesa, svečiams 25 minutę po Carvalho de Oliveiros Amauri šūvio galva pavyko išlyginti rezultatą ir išplėšti lygiąsias 1:1.

Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ klubas antrąkart palaužė Prahos „Spartą“ ir taip pat pateko į UEFA Čempionų lygos pagrindinį etapą. Pergalę graikams atnešė vienintelis 90 minutę Rodrigo Souza pelnytas įvartis.

Visų antradienį žaistų susitikimų rezultatai (skliausteliuose – pirmojo mačo baigtis):

Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) – „Barcelona“ (Ispanija) 1:0 (0:4)

Petržalkos  „Artmedia“ (Slovakija) – Turino „Juventus“ (Italija) 1:1 (0:4)

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)
– Prahos „Sparta“ (Čekija) 1:0 (2:1)

Siūlome pasigrožėti rungtynėse tarp Krokuvos „Wisla“ – „Barcelona“ ir Petržalkos  „Artmedia“ – Turino „Juventus“ pelnytais įvarčiais: