ekstraklasa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ekstraklasa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ekstraklasa“.

Oficialu: Černychas grįžta žaisti į Balstogę

Balstogės „Jagiellonia“ klubas patvirtino sportas.lt paviešintus gandus ir pranešė, kad Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas sugrįžo į jų komandą. 29-erių metų lietuvis Balstogę paliko prieš daugiau nei dvejus metus, bet po ne itin sėkmingo karjeros etapo Rusijos „Premier“ lygoje, F.Černychas sugrįžo į Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionatą ir vėl gins „Jagiellonia“ garbę.
2020-09-17

Išvyskite: Novikovas Lenkijoje pelno 9-ąjį sezono įvartį

Geriausias 2018 metų Lietuvos futbolininkas, Arvydas Novikovas, aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje šeštadienį pelnė 9-ąjį savo sezono įvartį, tačiau jo Balstogės „Jaggielonia“ pergalei neužteko. A. Novikovo įvartis 57-ą minutę galėjo tapti pergalingu, tačiau varžovų „Gornik“ klubas rezultatą pačioje rungtynių pabaigoje, 89-ą minutę, išlygino.
2019-03-03

Lietuvis gyvena svajonėje – antrus metus iš eilės transliavo Čempionų lygos finalą

Norėtumėte būti UEFA Čempionų lygos įvykių centre ir transliuoti juos visam pasauliui? Taip gyvena 33-ejų lietuvis Šarūnas Novakovičius. Jam Kijeve vykęs turnyro finalas buvo antrasis iš eilės. Kaip povandeniniame laive Š. Novakovičius antrus metus paeiliui dirbo pakartojimų režisieriumi. Tokias pat pareigas Kijeve atliko dar 16 kolegų. Visi jie turėjo skirtingas užduotis ir funkcijas. Minėti specialistai buvo pavaldūs pakartojimų prodiuseriui.
2018-05-30

Lietuviai prie triuškinamos „Jagiellonia“ pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Antradienio vakaras tapo lengvu „Jagiellonia“ pasivaikščiojimu. Balstogės futbolininkai „Ekstraklasa“ 20-ojo turo rungtynėse namie 5:1 (3:1) sutriuškino Kelcų „Korona“. Kaip pašėlęs mačą pradėjo Arvydas Novikovas. Lietuvis 11-ąją minutę pelnė atidarymo įvartį. „Korona“ 22-ąją išlygino rezultatą, kai kamuolį į vartus nukreipė Jacekas Kielbas. 30-ąją minutę žodį vėl tarė A. Novikovas. Jis asistavo Lukaszui Sekulski.
2017-12-12

Gražus Arvydo Novikovo įvartis išgelbėjo „Jagiellonia“ nuo nesėkmės

Dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas Lenkijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Lech“ ekipa. Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje savo komandos sudėtyje. 27-ąją minutę svečius į priekį išvedė D. Jevtičius, tačiau 87-ąją minutę A. Novikovo įvartis rezultatą išlygino ir išplėšė komandai lygiąsias. Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijoje šiame sezone.
2017-10-13

Fedoras Černychas prie sunkios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Fedoras Černychas sekmadienį pažymėjo rezultatyviu perdavimu ir pergale. Balstogės „Jagiellonia“ po atkaklios bei permainingos kovos svečiuose 3:2 (1:1) nugalėjo Kelcų „Korona“ futbolininkus. F. Černychas asistavo Cillianui Sheridanui, kuris įmušė 57-ąją minutę. 6-ąją pasižymėjo Martinas Pospišilas, o „Jagiellonia“ pergalę lėmė 92-ąją minutę į vartų tinklą įkritęs kamuolys. Jį ten nukreipė „Korona“ atstovas Kenas Kallaste.
2017-08-13

Lenkijoje – Arvydo Novikovo įvartis

Lenkijos taurės šešioliktfinalyje įvarčiu pasižymėjo Arvydas Novikovas. Vis dėlto, lietuvio tikslaus smūgio Balstogės „Jagiellonia“ nepakako, ji rungtynėse svečiuose su Liubino „Zaglebie“ patyrė nesėkmę 1:2 (0:1). A. Novikovas įvartį pelnė 91-ąją minutę. Iki tol kamuolį į vartus buvo nukreipę Jaroslawas Kubicki (34 min.) ir Lukaszas Janoszka (63 min.). „Jagiellonia“ šiuo pralaimėjimu baigė pasirodymą Lenkijos taurės varžybose.
2017-08-10

Po kraupios traumos į aikštę grįžęs Edvinas Girdvainis: gydytojai išgelbėjo mano karjerą

Kovo 8-osios treniruotėje trūko inkstas, po šešių dienų atlikta sudėtinga operacija. Gegužę – pirmoji lengva treniruotė. Birželio pabaigoje – medikų leidimas dirbti visa jėga ir 60 minučių draugiškose rungtynėse. Tokia išankstines prognozes paneigusio Lietuvos futbolo rinktinės gynėjo Edvino Girdvainio sėkmės istorija.
2017-07-03

A.Novikovo įvartis išplėšė „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į Europos lygą

Dramatiškame Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos finiše Arvydo Novikovo įvartis išplėšė Balstogės „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į UEFA Europos lygą.  Žaisdami namuose su Poznanės „Lech“ Balstogės futbolininkai atsilikinėjo 0:2, tačiau sugebėjo panaikinti deficitą – 2:2. Iškovotas taškas leido „Jagiellonia“ ekipai užimti antrą vietą čempionate. Pralaimėjimo atveju, būtų likusi ketvirta. Radoslawas Majewskis (11 min.) ir Lukaszas Tralka (39 min.
2017-06-04

Fiodoras Černychas įvarčiu prisidėjo prie „Jagiellonia“ pergalės išvykoje

Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybių 36-ojo turo rungtynėse pergalę iškovojo Balstogės „Jagiellonia“. Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda išvykoje 2:1 įveikė „Bruk-Bet Termalica“ ekipą. Abu lietuviai rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet A. Novikovas 76-ą minutę buvo pakeistas. Įvarčiu pasižymėjęs F.Černychas žaidė visas rungtynes. F. Černychas 16-ąją minutę pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.