Lenkijoje – N. Radžiaus įvartis

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje buvo sužaisti du susitikimai. Abiejuose rungtyniavo ekipos savo gretose turinčius futbolininkų iš Lietuvos.

Lodzės LKS ekipa, kuriai atstovauja Georgas Freidgeimas, Nerijus Radžius ir Tada Papečkys, šiandien itin rezultatyviose rungtynėse 4:3 (1:2) įveikė Krokuvos „Cracowia“ futbolininkus ir pagerino savo pozciją turnyrinėje lentelėje.

Susitikimą startinėje sudėtyje pradėjo N.Radžius ir T.Papečkys, o G.Freidgeimas vis dar nerungtyniauja dėl praėjusiais metais patirtos traumos. T.Papečkys šiose rungtynėse 72 minutę buvo pakeistas, o N.Radžius žaidė iki susitikimo pabaigos ir 54 minutę LKS ekipai pralaimint rezultatu 1:2 rezultatą išlygino.

Kitose rungtynėse Zabžės „Gornik“ su Mariumi Kižiu, savo aikštėje 2:2 (1:2) baigė susitikimą su Gdynės „Arka“ ekipa.

Lietuvis šiame susitikime aikštėje pasirodė tik 75 susitikimo minutę ir žaidė iki mačo pabaigos, bei niekuo nepasižymėjo.

Iškovoję vos tašką šiame susitikime „Gornik“ futbolininkai ir toliau lieka priešpaskutinėje 15-oje pozicijoje.