gornik

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gornik“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gornik“.

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.
2017-11-05

Gražus Arvydo Novikovo įvartis išgelbėjo „Jagiellonia“ nuo nesėkmės

Dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas Lenkijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Lech“ ekipa. Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje savo komandos sudėtyje. 27-ąją minutę svečius į priekį išvedė D. Jevtičius, tačiau 87-ąją minutę A. Novikovo įvartis rezultatą išlygino ir išplėšė komandai lygiąsias. Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijoje šiame sezone.
2017-10-13

Arvydas Novikovas prie pergalės prisidėjo realizuotu baudiniu

Sekmadienį Lenkijos Ekstraklasos antrojo turo rungtynėse pergalę iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turinti Balstogės „Jagiellonia“. Ji namie 2:1 (0:0) nugalėjo Zabžo „Gornik“. Vieną įvarčių pelnė Arvydas Novikovas. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame „Jagiellonia“ futbolininkams teko vytis. 56-ąją minutę svečiams įvartį įmušė Igoris Angulo. Balstogės komanda 71-ąją minutę rezultatą išlygino. 11 metrų baudinį realizavo A. Novikovas. Šeimininkai tokį pat šansą gavo ir 93-ąją minutę.
2017-07-23

Emilijaus Zubo vienuolikė varžysis Lenkijos futbolo lygos lyderių grupėje

Devintą pergalę Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ekstraklasa) XXX turo rungtynėse iškovojo, aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmė bei lyderių (1–8 vietos) grupėje žais vartininko Emilijaus Zubo Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ (38 tšk.) klubas, kuris 2:0 (0:0) įveikė keturioliktojoje pozicijoje likusius „Termalica Bruk-Bet Nieciecza“ (33 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčiais prie pergalės prisidėjo Adamas Mojta (54 min.) ir Mateuszas Moždženas (80 min.
2016-04-10

D. Šernas Lenkijoje tapo tikra įvarčių mašina

25 metų Lietuvos rinktinės saugas Darvydas Šernas tapo neįmenama mįsle lenkų gynėjams – vakar vykusiose Lenkijos I lygos rungtynėse tarp Svinoujscės „Flotos“ ir Lodzės „Widzew“ ekipų lietuvis vėl pelnė įvartį. Nors pirmieji į priekį 45 min. po to, kai pasižymėjo D. Staniszewski, išsiveržė aikštės šeimininkai, pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 47 min., savo žodį tarė ir D. Šernas, gražiu tolimu smūgiu išlyginęs rezultatą – 1:1. Tai buvo antras iš eilės mūsiškio įvartis pirmenybėse.
2009-10-23

D. Šernas pasižymėjo, o jo klubas tapo lyderiu

Vakar Lenkijos I-os futbolo lygos 15-ojo turo mače Lodzės „Widzew“ ekipa su Darvydu Šernu ir Mindaugu Panka išvykoje 2:1 (2:1) palaužė Ščecino „Pogon“ futbolininkus ir tapo čempionato lyderiais. Pirmąjį svečių įvartį 19 min. pelnė Lietuvos rinktinės saugas D. Šernas, o iki pertraukos abi komandos dar apsikeitė taikliais smūgiais. Antrajame kėlinyje „Widzew“ vienuolikė dar nerealizavo 11 metrų baudinio, bet išsaugojo pergalingą rezultatą iki pat susitikimo pabaigos.
2009-10-20

Lodzės LKS komanda baigė streiką

Dėl išlikimo Lenkijos aukščiausiojoje lygoje kovojantys Lodzės LKS komandos žaidėjai antradienį baigė streiką, kurį buvo paskelbę pirmadienį. Komandą, kurioje žaidžia du lietuviai - Tadas Papečkys bei Nerijus Radžius, toliau treniruos Gžegožas Vesolovskis (Grzegorz Wesolowski). Antradienį žaidėjai pranešė, kad atnaujina treniruotes ir šeštadienį žais su Zabžės „Gornik“ ekipa. „Pasiekėme tai, ko siekėme. Labiausiai norėjome, kad klubo bendrasavininkiai galų gale susitartų.
2009-05-05

Lenkijoje – N. Radžiaus įvartis

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje buvo sužaisti du susitikimai. Abiejuose rungtyniavo ekipos savo gretose turinčius futbolininkų iš Lietuvos. Lodzės LKS ekipa, kuriai atstovauja Georgas Freidgeimas, Nerijus Radžius ir Tada Papečkys, šiandien itin rezultatyviose rungtynėse 4:3 (1:2) įveikė Krokuvos „Cracowia“ futbolininkus ir pagerino savo pozciją turnyrinėje lentelėje.
2009-03-07

Lietuvos rinktinės saugas T. Papečkys – Azerbaidžano klubo peržiūroje

Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas Tadas Papečkys šiuo metu priklausantis Zabžės „Gornik“ (Lenkija) ekipai jau ieškosi naujos komandos. 30 – metis saugas pastarajį sezoną po ilgesnės pertraukos vėl buvo pakviestas į Lietuvos nacionalinę rinktinę, tačiau klubo gretose iki naujųjų metų sužaidė vos 8 susitikimus. T.Papečkys šiuo metu išvykęs į Turkiją, kur treniruojasi su ten stovyklaujančia Baku „Neftchi“ (Azerbaidžanas) ekipa.
2009-01-07

Lenkijoje – trečiasis G. Mikulėno įvartis

Katovicų GKS komandos puolėjas lietuvis Gražvydas Mikulėnas per Lenkijos antrosios lygos čempionato rungtynes su Lenčnos „Gornik“ ekipa įmušė įvartį. GKS komanda pralaimėjo 2:3 (2:1). 34-erių metų puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo 17-ąją min. (1:0). Visas rungtynes žaidęs G. Mikulėnas 49-ąją min. buvo įspėtas. Lietuvos futbolininkas šiame čempionate jau pelnė tris įvarčius. GKS ekipa, po 13 rungtynių turinti 11 taškų, užima paskutiniąją, 18-ąją, vietą.